GeriFutbol Caner: Beşiktaş'a gelmeyi istiyordum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Caner: Beşiktaş'a gelmeyi istiyordum

Caner: Beşiktaş'a gelmeyi istiyordum
refid:7995815 ilişkili resim dosyası

Bir süredir ismi Beşiktaş ile anılan ancak daha sonra pahalı olduğu için transferinden vazgeçilen Caner Erkin, "Beşiktaş'a gelmeyi ben de istiyordum" dedi.

Rusya'nın CSKA Moskova takımında oynayan Caner Erkin, takımının hazırlık kampına katılmak için Moskova'ya gitti.

Transfer sezonunun başlaması ile birlikte adı Beşiktaş kulübü ile anılan, ancak bonservisinin pahalı olması nedeniyle Beşiktaş'ın vazgeçtiği Caner, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı.

Beşiktaş'a gelmeyi çok istediğini söyleyen Caner, "Böyle bir durum vardı ama kulübüm izin vermedi. Kulübümle dört yıllık daha sözleşmem var. Benim için inşallah bu sene daha iyi olur. Şu an zaten hazırlık kampına gidiyorum. Bu sene bütün sezon oynamak istiyorum takımda.Geçen sene sezon başı kampına katılamadım.Farkı bir ülke sonuçta.Bunlarında takıma giremememde etkileri var. İnşallah bu sezon orada forma şansı bulurum.Takımda forma şansı bulursam Fatih Hoca'da beni Milli takıma çağırır" dedi.

Caner ayrıca Vestel Manisaspor'dan arkadaşı Holosko 'nun Beşiktaş'a transferi için, "Holosko iyi bir oyuncu derken. Beşiktaş için yararlı olur" diye konuştu. 

False