GeriSpor Çalıştık ve kazandık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çalıştık ve kazandık

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ‘‘Bugünlere ulaşmak için gecemizi gündüzümüze kattık. Başarı için çok çalıştık '' derken, takımının lige aynı tempo içinde gireceğini vurguladı.

Yeni isimler

Terim, ‘‘Kazandıklarımızı bir günde yitirmek istemiyoruz. Ben dahil bunun bilinci içinde olmamız gerek'' ifadesini kullanırken genç futbolculardan Fatih'in ve Rumen transfer Popescu'nun da bu sezon takımının en önemli isimlerinden olacağı sinyallerini verdi.

Oynadığı hazırlık maçlarında tüm kamuoyuna hazır olduğunu gösteren Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, ‘‘Bugünlere ulaşmak için gecemizi gündümüze kattık'' dedi. Hazırlık dönemini yakından izleyenlerin, G.Saray'ın şimdiki durumunu çok iyi bildiklerini de belirten Terim, ‘‘Bu tabloyu meydana getirmek için az çekmedik. Yeni bir düzene ayak uydurmak için, bazı futbolcularım işe yeniden başladı. Onlar da yılmadan usanmadan bunlara uydular'' diye konuştu.

YENİLER NASIL?

Bu sezon ilk kez forma giyen genç Fatih için, ‘‘Bu futbolcuyu birçok kulüp isterken vermedim. Çünkü benim aradığın vasıflar onda vardı. Tabiki eksikleri olacaktı. Ama gençti, öğrenme arzusu içinde. Zaman zaman kızdım. Ama o başarmak için çalıştı. Daha da eksikleri var. Bunları da giderecek'' diyen Terim, ilk kez Monaco karşısında sahaya çıkan Popescu'nun kaliteli bir futbolcu olduğundan kimsenin kuşkusu olmadığını da belirterek, ‘‘İlk maçı idi. Tugay ile birlikte play-maker yani oyun kurucu olarak oynadılar. Zaman zaman anlaşmazlık oldu bu doğal. Ama şimdi ısınma turlarında. Popescu daha iyi olacak'' ifadesini kullandı.

False