GeriFutbol Burada dedikodu yok
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burada dedikodu yok

Burada dedikodu yok
refid:7952580 ilişkili resim dosyası

Hasan Kabze, G.Saray’dan ayrıldıktan sonra gittiği Rubin Kazan’da çok mutlu olduğunu söyledi. Golcü futbolcu, "Burada herkes sadece işini yapıyor. Teknik direktör, futbolcu ayrımı yapmıyor" dedi.

HASAN Kabze... 2004-2007 yılları arasında yer aldığı Galatasaray’da fazla forma şansı bulamadı. Ancak, attığı kritik gollerle "Hasan Kabze" adını herkesin hafızasına kazıdı. Hele bir Beşiktaş maçı var ki, yıllar geçse unutulmaz. 7 Mayıs 2006 tarihindeki o karşılaşmada 1-0 geriye düşen Cimbom’u önce beraberliğe, ardından bitime sadece 17 saniye kala, 90+3’te attığı golle galibiyete taşıdı. Bu gollerle Galatasaray’a sadece 3 puanı getirmekle kalmadı, o güne dek Fenerbahçe’nin avucunun içinde olan şampiyonluğu çekip aldı.

İyi ki gitmişim

O Hasan Kabze şimdi Rubin Kazan takımında forma giyiyor. Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın gözüne giremediği için Galatasaray’dan gönderilen 26 yaşındaki futbolcu, gollerine Rusya Birinci Ligi’nde de devam etti ve takımını küme düşmekten kurtardı. Hasan Kabze’ye Rubin Kazan’da mutlu olup olmadığını sorduk. Bakın neler anlattı...

"İyi ki böyle bir transferi gerçekleştirdim. Dedikodu, o bunu dedi öbürü şunu dedi gibi şeyler yok burada. Teknik direktör, futbolcular arasında ayrım yapmıyor. Ne yalan söyleyeyim Galatasaray’da bunu yaşadım. Artık ’bu hafta oynayacak mıyım oynamayacak mıyım’ diye düşünmüyorum. Çünkü biliyorum ki, görevini yaptıktan sonra mutlaka oynarsın. Burada herkes sadece işini yapıyor. Bugüne dek görmediğim derecede yakınlık gördüm Rusya’da. Beni adeta el üstünde tutuyorlar. Altıma arabamı çektiler, güzel de bir ev verdiler. Rahat olmam için her şeyi yapıyorlar. Burada mutluluktan uçuyorum. Ben de onların bana gösterdiği ilgiyi karşılıksız bırakmamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Çok rahatım. İyi ki Kazan’a gitmişim."
False