Bir "Çok Ünlü Şahıs" korumayla soyunma odasında

Yine bir beş yıldızlı otel, ama bu sefer kapalı havuz değil soyunma odası. Genç bir işadamı havuzdan çıkmış, bankta oturup kurulanıyor. "Birden, soyunma odasının kapısı açıldı, içeriye birileri girdi. Sadece gıcırdayan kunduraların sesini duyuyorum. Üç erkek, lacivert takım elbiseli, öndeki parlak rugan ayakkabılı. Hani üstü delikli cinsinden. Yakınıma kadar gelip durdular. Başımı kaldırıp endişeyle baktım: belli ki bir "Çok Ünlü Şahıs" (ÇÜŞ) ve peşinde iki koruması."

Haberin Devamı

ÇÜŞ, havuzun soyunma odasına kadar korumalarıyla gelmiş demek ki. Bir Blues Brothers sahnesi gibi...

ÇÜŞ lacivert üzerine ince beyaz çizgili ceketini çıkarmaya davranıyor, takım elbiseli, kara gözlüklü korumalardan biri ceketi kaptığı gibi bir tel askıya geçiriyor, öylece kıpraşmadan duruyor, portmanto gibi.

ÇÜŞ oturup pabuçlarını çıkarıyor, ikinci koruma atladığı gibi rugan pabuçları kapıyor, sağ elinin iki parmağıyla havada tutuyor.

Sıra pantalona geliyor. ÇÜŞ (paçaları çift katlı) pantalonunu sıyırırken, koruma kapıyor pantalonu, çenesinin altına kıstırıp plilerini düzeltiyor, tel askıya dikkatle yerleştiriyor...

Anlatan genç işadamı "Çok Ünlü Şahıs, fanile ve siyah şeffaf soket çorapla kalana kadar bu ritüel sürdü böyle. Ben de kendi kendime 'Ulan ister misin çıkarıp donunu da korumalara uzatsın!' derken, ÇÜŞ bir kabine girip mayosunu giydi."

Ve, ayağında plastik banyo terlikleri, boynunda havlu, ÇÜŞ önde, lacivert takım elbiseli, siyah gözlüklü iki koruma arkada.. havuza doğru yürümüşler.

"Çok acelem vardı, giyinip çıktım. Artık havuza girerken, lacili ve kara gözlüklü korumalar kenarda havlu tutuyor muydu, göremedim. Ama aklım iki korumalı ÇÜŞ'te kaldı..."

Haberle ilgili daha fazlası: