GeriBilgi İnadına Aşk'ta kıskançlık krizleri | fragman izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnadına Aşk'ta kıskançlık krizleri | fragman izle

İnadına Aşk'ta kıskançlık krizleri | fragman izle

Perşembe günlerinin beğenilen dizisi İnadına Aşk'ta yeni fragmanların yayınlanması ile birlikte heyecan arttı. 22.bölüm fragmanı yayınlanan dizinin bu akşam ki yeni bölümünde neler olacak?

Fox TV’nin başarılı dizisi İnadına Aşk’ta kıskançlık krizleri eksik olmuyor.
Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına Aşk yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. 

İnadına Aşk bu akşam 20.00'de FOX'ta!

İNADINA AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yalın'ı otel odasının kapısında bulan Defne bir kez daha paçayı kurtardığını zanneder ama yanılır. Yalın bir kere şüphelenmiştir ve gerçekleri anlaması uzun sürmez. Hem annesinin geri dönmesiyle hem de Defne'nin ona yalan söylediği gerçeğiyle sarsılan Yalın, bu sefer herkesi en az kendisi kadar sarsmaya kararlıdır.

Yeşim ise abisinin aksine annesini bulunca sevinçten çılgına dönmüştür ve kendini tüm anneli hayallerini gerçekleştirmeye adar. Bu hayallerden bir tanesi de annesiyle birlikte evlenince oturacağı evi seçmektir. Oysa ev konusunda Çınar'ın da Yeşim için bir sürprizi vardır.

Gül krizini Çınar'ın karakolluk olmasıyla geçiştiren Leyla- Toprak çifti, Adem'in Habibe aşkı yüzünden bu sefer kapıya adaklık horoz bırakmasıyla şaşkına döner.

Ezgi ile barışan Deniz ise, aldığı sözle yetinmemeye ve Ezgi'ye güvenilir bir adam olduğunu kendine has yöntemlerle kanıtlamaya kararlıdır. Bu ilginç yöntemler, Ezgi'nin bir daha kıskançlık yapmamaya tövbe etmesine yol açacaktır.

İNADINA AŞK 22.BÖLÜM FRAGMANI-1

İNADINA AŞK 22.BÖLÜM FRAGMANI - 2

İNADINA AŞK 22.BÖLÜM FRAGMANI - 3

İNADINA AŞK 21. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yalın Defne'ye annesinin peşine düşüp düşmediğini sorar. Eğer düştüyse Yalın’ı kaybedeceği kesindir. Defne, Yalın’ın gözlerinin içine bakarak yalan söyler. Yalın’ı kaybetme korkusuyla köşeye sıkışır. Defne, anneyi geri göndermek için Adem’e gider. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır.

Yeşim, kim olduğunu bilmediği annesiyle çoktan tanışır ve kaynaşır. Çınar, bir gelinle tartışır ve damadı denize atar. Barutçular ve Araslar karakolluk olurlar. Çınar’ın parmaklıklar ardına kapatıldığını öğrenen Yeşim harekete geçer. Gelinin şikâyetini geri aldırmayı kafaya koymuştur.

Fakat gelinin gelinliğini görünce içindeki kıskançlık duygusu uyanır. Leyla’ların kapısına isimsiz gelen hediyeler, Leyla’yı kısa bir süre umutlandırır. Ancak Toprak, gülleri görünce çok sinirlenir. Çünkü gülleri gönderen kendisi değildir.

Deniz ve Ezgi, Leyla ve Damla'nın gayretleriyle birbirlerine sürüklenirler. Güven sorunu yaşayan Ezgi’ye, Deniz’in vereceği en güzel cevap bir şarkıda gizlidir.

 

False