GeriBilgi İlişki Durumu:Karışık 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlişki Durumu:Karışık 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İlişki Durumu:Karışık 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
Abone Olgoogle-news

Show TV'nin romantik komedi dizisi İlişki Durumu: Karışık yine aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle Cumartesi saat 20.00’de Show TV’de!

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe) ve Özlem Öçalmaz (Ece) rol alıyor.
Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

İlişki Durumu : Karışık Konusu Nedir?

Dizi de Can, Elif’e yıllardır aşk duymaktadır. Elif ise Murat’ a âşıktır. Can’ın kendisine her ne kadar âşık olduğunu bilse de karşılık vermemeye kararlıdır. Diğer yandan Murat ise Elif’i kız kardeşinden farklı görmemektedir. Çocukluklarından beri arkadaş olarak yaşamlarını sürdüren bu üçlü, sonunda ise çıkmaz bir aşkın içerisine de saplanmış olacaklar.

İlişki Durumu:Karışık 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı14.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

14.bölüm fragmanı yayınlanan dizide işler iyice içinden çıkılmayacak bir hal alıyor. Ayşegül, Murat’la Cannes’a gitmek üzere yola çıkmıştır. Ayşegül’ü kaybettiğini düşünen Can perişan bir haldeyken, yaşanan bir yanlış anlaşılma Can’ın aşkının öfkeye dönmesine sebep olur! Can öfkesine yenilip hayatının hatasını yapar! Can yaşadıklarını balıkçıya anlatır. Balıkçının Can ve Ayşegül ikilisini bir araya getirip konuşmalarını sağlamak için muhteşem bir fikri vardır!

Mediha, Tahsin’in kendisini aldattığından şüphelenir. İsmail ile kafa kafaya veren Mediha iz sürmeye başlar. Yanlış sürülen izin sonu büyük bir rezillikle biter! Can ve Ayşegül arasındaki buzlar erimeye başlar; ancak dile gelecek gerçekler Ayşegül’ün hayatında yepyeni bir sayfa açmaya yetecektir! Ayşegül, Can’ın elleri arasından kayıp gidecek midir?

13. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can Elif ile birlikte katıldığı akşam yemeğinde Ayşegül ve Murat'la karşılaşır. Ayşegül'den uzaklaşmaya kararlı olan Can Ayşegül'ün üstüne gitmekte oldukça ısrarcıdır. Can'ın bu hallerine tepki gösteren Murat Can'ın oynayacağı filmin yapımcısının Murat, senaristinin Ayşegül olduğunu Can'a söyler. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Can bu işten kurtulmanın yollarını ararken; Ayşegül, Murat’ın neden Can’ı filminde başrol olarak oynattığının cevabını almanın peşindedir.

Can ve Ayşegül arasındaki ipler gerilmişken beklenmeyen bir misafir bir anda tüm atmosferi değiştirir. Hırsız olayından sonra Ayşegül’e kötü davrandığı için Tahsin tarafından uyarılan Mediha, Ayşegül ile barışmanın yollarını arar. Mediha’nın ‘sevgi dolu’ tavırları Ayşegül’ü büyük bir şaşkınlığa sürükler. Bu sırada eve gelen Elif, Ayşegül’ün sabrını zorlar ve işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Bütün bunlar yaşanırken, Murat Ayşegül’e sürpriz bir teklifte bulunur.

İLİŞKİ DURUMU : KARIŞIK 15.BÖLÜM FRAGMANI False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle