GeriBilgi Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? | 11 Aralık Cuma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? | 11 Aralık Cuma

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? | 11 Aralık Cuma

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show seyircilerini güldürmeye devam ediyor. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 11 Aralık Cuma günü saat 23.15'de canlı yayınla Kanal D'de.

Kanal D ekranlarının Cuma klasiği olan Beyaz Show izleyenleri eğlendirmeye devam ediyor. Beyaz Show’un stüdyosuda bu hafta; Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Barış Bağcı ve Koray Avcı'yı ağırlayacak.

BEYAZ SHOW SON BÖLÜMDE KONUKLAR KİMLERDİ?

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma


4 Aralık Cuma günü Beyaz Show'a Sertab Erener, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim, Öztekin Devrim Yakut, Açalya Samyeli Danoğlu ve Ataberk Mutlu konuk olmuştu. Beyaz Show’da geçen hafta yayınlanan bölümde Sertab Erener'in canlı performansı çok beğenidi. Stüdyoda kahkaha dolu anlar yaşandı.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR?

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma


Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979’da İzmir’de doğmuş, türk oyuncu ve sunucudur.

1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne girdi. 2001 yılında mezun olduktan sonra İstanbul'a oyunculuk için geldiği yıllarda Kenter ve DOT Tiyatrosu'nda görev almıştır.Beymen Club'ın 2010 koleksiyonu çekimlerinde yer almıştır.

Düzyatan, Yeditepe İstanbul, Koçum Benim, Bir Bulut Olsam, Kapalıçarşı, Son, Yol Ayrımı, Cinayet gibi televizyon dizilerinin yanı sıra Cennet, Romantik Komedi 1 ve Romantik Komedi 2, Bir Avuç Deniz, New York’ta 5 Minare, Anadolu Kartalları, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi birçok yapımda yer alan sanatçı Ayrıca 1 Milyon Canlı Para isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. 2012 yılında Los Angeles Movie Awards'da Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanmıştır. TRT 1'de yayınlanmakta olan Diriliş: Ertuğrul adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

KAAN TAŞANER KİMDİR?

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma


Kaan Taşaner 23 Nisan 1979 yılında Konya’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamlayan oyuncu lisans eğitimini de Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalında tamamladı. Oyunculuk hayatına ilk adımını “Karanlıkta ilk ışık Kubilay” tiyatro oyunuyla atan Taşaner, daha sonra birçok projede yer almıştır.

Fatmagülün Suçu Ne dizisinde Erdoğan Yaşaran rolü ile herkesi kendisine hayran bırakan oyuncu daha sonra Kuzey Güney Dizisi ile hayran kitlesini büyüttü. Kaan Taşaner, Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamaktadır.

DİDEM BALÇIN KİMDİR?

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma


Didem Balçın 18 Mayıs 1982’de Ankara da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro ve Oyunculuk Bölümünden mezun olan güzel oyuncu daha sonra Firar, Gurbet Kadını, Açlığa Doymak gibi dizi ve filmlerle adını duyurdu ve en son Dila Hanım Dizisindeki Arzu karakterini başarılı bir şekilde oynamasıyla dizi severlerin ve yönetmenlerin ilgisini üstüne çekmeyi başardı.  Balçın, Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almaktadır.

BARIŞ BAĞCI KİMDİR?

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma


27 Mayıs 1975 yılında Karaman!da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde tamamlamıştır.1997 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda oyunculuk görevine başlayan oyuncu burada 3 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılı itibari ile tayin neticesinde İstanbul Devlet Tiyatrosuna geçmiştir.

2011 yılında Muazzez Tahsin Berkand’ın “Küçük Hanımefendi”isimli romanından televizyon dizisine uyarlan “Küçük Hanımefendi” dizisinde Cansu Tosun, Derya Alabora, Beyazıt Gülercan ile birlikte rol almıştır.

 

Barış Bağcı 2012 yılında yönetmenliğini ve yapımcılığını Rezzan Tanyel’in üstlendiği veMelisa Sözen, Edhem Dirvana, Ayşen Gruda ve Ezgi Mola’nın da rol aldığı “Pazarları Hiç Sevmem” isimli sinema filminde Ali rolünü canlandırmıştır. Bağcı, Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almaktadır.

KORAY AVCI KİMDİR?

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma


Koray Avcı aslen Erzincanlıdır. Metroda söyledikleri Volkan Konak şarkıları ile sosyal medyada milyonlara ulaşmıştır. Ankara’da sokak sanatçılığı yapan Koray Avcı ve Köksal Fındık harçlıklarını kazanmak için sokakta türküden oyun havasına kadar her türlü müziği yaparak başladılar.

2015 yılında başlayan albüm çalışmaları ve dizi jenerik müziği projelerine imza atmışlardır.Galatasaray’ın şampiyon olduğu gün çaldıkları Galatasaray Marşı ve peşinden Volkan şarkıları söylemesinin ardından 14 yaşındaki bir çocuğun çektiği videoyu youtube’a yüklemesi ve sosyal medya da çok kısa sürede paylaşılması ile meşhur oldular.

Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında ücretsiz konserler veren Koray Avcı, dünyanın bir çok yerinde sayısız konser vermiştir. 

 

False