Asla Vazgeçmem 29.bölümde neler olacak? | İclal'in planı ne ?

Asla Vazgeçmem 29.bölümde neler olacak | İclalin planı ne

Asla Vazgeçmem dizisi Perşembe akşamı yine heyecanlı bir bölüme imza atacak. İclal'in bitmeyen oyunları yüzünden ilişkileri sarsılan Nur ve Yiğit boşanıyor. Yeni bölüm olan 29.bölümde neler olacak?

Haberin Devamı

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor. Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan. Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşığın hikayesi.

Asla Vazgeçmem adlı dizinin başrol oyunculuğunu Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe ve Şafak Pekdemir üstleniyor. Dizi`nin geniş oyuncu kadrosunda ise Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen rol alıyor.

“Asla Vazgeçmem”, yarın akşam 19.45’te yeni bölümü ile Show TV’de!

ASLA VAZGEÇMEM 29.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asla Vazgeçmem 29.bölümde neler olacak | İclalin planı ne

Haberin Devamı

NUR VE YİĞİT BOŞANIYOR
Hızlı ve sürprizli bir şekilde evlenen Nur ve Yiğit, yine hızlı ve sürprizli bir şekilde boşanmıştır. Nur’un boşanma talebini kabul eden Yiğit için bu durum Nur’dan vazgeçme anlamına gelmemektedir. Sadece Nur’un kendine bir şeyler ispat etmek adına yanlış şeyler yapmasına engel olmaktır.

İclal ve Kerem ise boşanma sürecini en yakından takip eden kişilerdir. Kerem bu zor döneminde Nur’a yakın olup yardım etmek istemektedir. İclal ise birinci raundu kazanmış, kurduğu oyun sayesinde Nur ve Yiğit’in boşanmalarını sağlamıştır. Şimdiki hedefi Yiğit’le tekrar nikâh masasına oturmaktır. Bu uğurda oğlu Mert’i silah olarak kullanmaktan bir an bile tereddüt etmez.

Boşanmalarının ardından kendini tamamen işine vermeye çalışan Nur, Yiğit’in nefesini her an yanında hissetmekte ve bundan son derece rahatsız olmaktadır. Cahit’i babalık testine ikna eden ancak hiç beklemediği bir oyuna gelen Elmas için artık tek çözüm yolu mahkemeden geçmektedir.

Haklı olmanın verdiği güvenle bu yola girmekten çekinmeyecek, böylece hedefine biraz daha yaklaşacaktır. Nur’un kariyeri için önemli olan bir gece, İclal tarafından mahvedilecek, Yiğit ve Nur tekrar karşı karşıya gelecektir. Geceyi mahvetmesiyle ilgili İclal’den hesap soran diğer bir kişi ise Fırat’tır. Ancak bu hesaplaşma hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacaktır.

Haberin Devamı

ASLA VAZGEÇMEM 29.BÖLÜM FRAGMANI -1 


ASLA VAZGEÇMEM 29.BÖLÜM FRAGMANI - 2


ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM

İCLAL YİĞİT’İ NİKÂH MASASINA OTURTABİLECEK Mİ?
İclal’in hamilelik haberi Yiğit ve Nur’un hayatlarını tam her şeyin düzeldiğine inandıkları bir anda geri dönülmez bir şekilde altüst edecektir. Nur evi terk edip kuzeni Elmas’ın yanına sığınır. Yiğit ise hamilelik haberinin doğrulanması sonucunda İclal’le uzlaşmaya çalışacak, ancak karşısında asla taviz vermeyen, tek istediği yeniden nikâh masasına oturmak olan bir İclal bulacaktır.

ELMAS, ” KOZAN” AİLESİNE Mİ GİRECEK?
Bu arada İclal’in Mert üzerindeki çalışması meyvesini vermiş ve Mert babasından soğumuştur. Ayrıca Mert’in okuldaki davranışlarında görülen psikolojik travmaları Yiğit’in elini kolunu iyice bağlayacaktır. Cahit’i babalık testine ikna eden Elmas, “Kozan” olacağı günün çok yaklaştığına inanmaktadır.

NAZAN’IN PLANI İŞE YARAYACAK MI?
Ancak Nazan boş durmayacak, Elmas’ı hedefine ulaştırmamak için son kozunu da oynayacaktır. Yiğit’i kendinden soğutarak boşanmaya razı etmek için önündeki tek yolun işe dönmekten geçtiğini düşünen Nur, bu konuda harekete geçer. Hızlı ve sürprizli bir şekilde evlenen Nur ve Yiğit’i yine hızlı ve sürprizli bir son beklemektedir.