Beşiktaş'ta Balotelli bombası! Resmen açıklandı

Beşiktaşta Balotelli bombası Resmen açıklandı

Milan'la kiralık sözleşmesi biten ve bonservisi Liverpool'da olan 25 yaşındaki İtalyan forvetle ilgili son kararı Fikret Orman ve Güneş verecek.

Haberin Devamı

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi sürdürülen santrfor arayışları tüm hızıyla sürüyor.. Öncelikle Mario Gomez'in durumunun netleşmesini bekleyen siyah-beyazlılar, Alman forvetten gelebilecek olumsuz yanıtı da düşünerek alternatif isimleri değerlendirmeye aldı. Kartal'ın listesinde giren en son isin de İtalyan forvet Mario Balotelli oldu.

Geçen sezon Milan'da kiralık olarak forma giyen ancak 23 resmi maçta sadece 3 gol atabilen 25 yaşındaki forvet, İtalyanların ünlü menajeri Mino Raiola tarafından Beşiktaş'a teklif edildi.

OLUMLU YANIT BEKLENİYOR
Menajer Raiola, Milan'ın satın alma opsiyonunu kullanmaması nedeniyle Liverpool'a geri dönmek zorunda kalan yıldız oyuncu için siyah-beyazlı kulübe "Balotelli'yi size getirebilir" haberini yolladı.

Beşiktaş yönetiminden Balotelli için haber beklediğini ifade eden Raiola, "Oyuncumu Beşiktaş'a teklif ettim ve yanıt bekliyorum. Ben, olumlu yanıt vereceklerine inanıyorum. Çünkü Beşiktaş başkanı, İtalyan oyuncuyla ilgilendiği daha önce dile getirdi. Daha da iddialı konuşalım, ben bu transferin olma olasılığını %100 görüyorum" dedi. (Sporx)

Haberle ilgili daha fazlası: