Beşiktaş'ın şutu 90'da direkten dönecek

Güncelleme Tarihi:

Beşiktaşın şutu 90da direkten dönecek
Oluşturulma Tarihi: Mart 01, 2013 00:59

Astrolog Dinçer Güner, Beşiktaş-F.Bahçe derbisinde yaşanacakları yazdı.Maç İnönü Stadı’nda. Bu da demek oluyor ki Beşiktaş’ta ciddi sakatlıklar yaşanacak. Çok pozisyonları kaçıracak. Yıldız haritasındaki F.Bahçe hem avantajlı, hem de güçlü.

Haberin Devamı

PAZAR akşamı Türkiye ekran başına kilitlenecek. Beşiktaş-F.Bahçe derbisinin heyecanını yaşayacak. Bir yanda sarı lacivertli taraftarlar, öte yanda siyah beyazlılara gönül verenler, şimdiden olacakları bekliyor. Sadece onlar mı? Elbette HAYIR... Spor yorumcuları da pazar akşamı yaşanacaklara dair analizler yayınlıyorlar. Biz, bu derbiye farklı bir pencereden bakalım istedik. Bir astroloğa, Dinçer Güner’e Beşiktaş-Fenerbahçe maçını sorduk.

/images/100/0x0/55ea9111f018fbb8f8886339

8 MAÇTAN İKİSİNİ BİLEMEDİM

İŞTE astrolog gözüyle o akşam yaşayacaklarımız...
Daha önce hiç maç tahminin de bulundunuz mu?
Bugüne kadar 8 maç analizi yaptım.
Hiç yanıldınız mı?
İki tanesinde yanıldım. Bunların birinde uzatmaları hesaba katmamıştım. Diğerinde ise tutturamadım. Astroloji dediğiniz şey istatistiktir. Elinizdeki verilere bakarsınız ve geçmişteki açı bugün tekrarlandığında güncel olaylarla birleştirip neler olabileceğini tahmin edersiniz. Maç analizi yaparken de karşılaşmanın oynandığı anın haritasını çıkararak neler olabileceğini analiz ediyorum.
Maçı izliyor musunuz?
Hayır izlemiyorum, sevmiyorum izlemeyi. İnsanlar ne anlıyorlar karşılaşmalardan hiç bilmiyorum.
Nasıl maç analizi yapıyorsunuz o zaman?
Çünkü maçın başladığı zamanı biliyorum. Bu analiz yapmam için yeterli oluyor.
Analiz yaptığınız maçları da mı izlemiyorsunuz?
İzlediğim vakit büyüsü kaçıyor. Çünkü o zaman objektif olamam. Bu yüzden takım da
tutmuyorum.

Haberin Devamı

Gökyüzü maçın kaderini etkiler

PEKİ pazar gününe kadar gezegenlerin bu konumları değişip yıldız haritasında farklılıklar yaşanabilir mi?
Hayır, çünkü gökyüzü konumu değişmez. Sadece maçın başlayacağı zaman değişirse, maçın kaderi değişir.
Başka neler analiz ettiniz?
Spor değil ama Eurovision oldu. Eurovision’la ilgili yazı yazıyorum ve analizlerim hiç şaşmadı. Spor dalları arasında özellikle futbolla ilgilenmemin sebebi çok fazla erkeğin takip ediyor olması. Türkiye’de kadınlar astrolojiyle ilgileniyor. Erkeklere de sevdirmek istiyorum.

Haberin Devamı

Beşiktaş fazlasıyla hata yapacak

Güner, siyah beyazlılar için “Merkür balıkta yani zarar gördüğü yerde. Beşiktaş taktiksel hata yaparak, top kaçıracak” yorumunu yaptı.

 GELELİM pazar günü oynanacak derbi karşılaşmasına... Nasıl bir analiz yaparsınız?
Maç İnönü Stadı’nda oynanacak. Beşiktaş’ın bu dönemde 6. evi çok yoğun, Mars da ve Şiron da var. Bu da demek oluyor ki takımda ciddi sakatlıklar yaşanacak.
 Sonra Beşiktaş’ın kariyer evine bakıyorum, 10. ev yani... Burada ikizler var, gezegen yok. Sonra Merkür’e bakıyorum, Merkür balıkta yani zarar gördüğü yerde. Bunun anlamı; Beşiktaş çok fazla taktik hataları yapacak, top kaçıracak.
 Çünkü merkür zihin, iletişim, plan ve organizasyon demektir, balıkta ise zarar görür dağılır. Demek ki Beşiktaş iyi organize ve konsantre olamayacak belki de çok güzel pozisyonları kaçıracak. Bu durumda Beşiktaş -1 puan alır benden.
 Aynı zamanda Beşiktaş’ın kariyer göstergesi de merkürde. Bu demek oluyorki bir -1 puan daha aldı. Benim için Beşiktaş maça -2 puanla başladı.
 Beşiktaş’ın kazanç evine bakıyorum. Hem satürn hem kuzey high düğümü var. Buradan da Beşiktaş’a +1 puan veriyoruz.

Haberin Devamı

F.Bahçe’nin şansı açık görünüyor

Fenerbahçe cephesinde durum nedir?
 F.Bahçe’nin yükseleni balık, göstergesi de Jüpiter. Bu demek oluyor ki Fenerbahçe’nin hem şansı açık hem de yabancı oyuncuları iyi bir performans sergileyecek.
 Beşiktaş’ta böyle bir durum söz konusu değildi. Jüpiter ikizlerde ve açıları iyi bu Fenerbahçe’nin daha avantajlı olduğunu gösterir. Yıldız haritasındaki F.Bahçe güçlü.
 Bu arada Beşiktaş’ın hem kendi, hem de kariyer göstergesi Merkür o da retro. Retro ne anlama gelir biliyor musunuz? Son dakikada siyah beyazlıların topu direkten döner ya da gol olur ama geçerli sayılmaz; olmayacak işlere yol açar bu retro.

Haberle ilgili daha fazlası: