GeriFutbol Beşiktaş 'Özen'li mi 'Özen'siz mi devam edecek?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş 'Özen'li mi 'Özen'siz mi devam edecek?

Beşiktaş 'Özen'li mi 'Özen'siz mi devam edecek?
refid:24499209 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, dün Hürriyet Gazetesi'nde yer alan röportajında 12 Ağustos Pazartesi günü Siyah Beyazlı kulüp için önemli bir gün olacağını belirtmişti. Özen röportajında, "Anlatılması çok zor, uygulanması ondan da daha zor, katlanılması hepsinden daha zor kritik bir noktamız var" diyerek durumun ciddiyetini ortaya koymuştu.

Özen'in bu açıklamasının ardından başta Fernandes hakkında verilecek karar olmak üzere birçok konuda değişiklik yaşanacağı yönünde düşünceler oluşmaya başladı. Önder Özen'in yarın yönetim kurulu ile yapacağı toplantıda ana gündem maddesinin ise çok daha geniş kapsamlı olacağı öğrenildi. Yaklaşık iki buçuk aydır Beşiktaş'ta görev yapan Özen'in daha rahat çalışabilmesi ve aklındaki yapıyı oluşturması için yönetim kurulundan daha geniş yetkiler isteyeceği bildirildi. Yönetimden talep edeceği geniş yetkilerle hızlı ve kesin kararlar vermek isteyen Özen'in talebinin nasıl karşılanacağı ise henüz bilinmiyor. Yarın yapılacak toplantı sonrası yönetim kurulunun Salı günü yeniden toplanıp, Özen'in isteklerini masaya yatıracağı kaydedildi. Özen'e verilecek yetkilerin sınırlarının çizileceği toplantı sonrası Önder Özen'in, isteklerinin kabul edilmemesi durumunda görevinden ayrılabileceği de tahmin ediliyor.

ÖZEN'İN İSTİFA ETMESİ İHTİMALLER ARASINDA YER ALIYOR
Aklındaki yapıyı oluşturması için ihtiyaç duyduğu geniş kapsamlı imza yetkisini alması halinde projelerini hayata geçirmeye devam edecek olan Özen, aksi bir durumda istediklerini yapamayacağı için kulüpte görev yapmasının anlamsız olduğunu düşünüyor. Yarın ve salı günü yapılacak görüşmeler sonrası Beşiktaş Futbol Şubesi'nin bundan sonra Önder Özen ile mi, yoksa Özensiz mi şekilleneceğinin kararı verilmiş olacak.


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle