Ben ikoncan değilim

Ben ikoncan değilim

Saba Tümer'den, aşk dedikoduları ve bikinili görüntüleri için ne dedi.

Haberin Devamı

SABA TÜMER BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ (FOTO GALERİ)

Saba Tümer, "Bu programı 1,5 senedir falan yapıyorum. 1,5 sene içerisinde, programa gelmiş olan 7-8 kişiyle dedikodum çıktı bir şekilde! Ya hani, mangal gibi bir yürek olması lazım, 7-8 kişiyi birden hayatına sığdırabilmen için. Nasıl olabilir böyle bir şey?" diye konuştu.

BEN BİR PROFESYONELİM
Bu tür haberleri yazanların, kendisine tenezzül edip bir telefon dahi açıp sorma zahmetine girmediklerini ifade eden Saba Tümer, "Doğru mu diye sormuyorlar. Deliriyorsun ya! Ha ben aptal mıyım? Son derece zeki bir kadınım ki yarın öbür gün konuğum olacak birisiyle ne bir ilişkiye girerim ne herhangi bir şekilde hoşlanırım. Bir profesyonelim" diyerek tepki verdi.

BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLERİ İÇİN NE DEDİ
Bir süre önce bikinili görüntüleri basına yansıyan Saba Tümer, "Ben vücudumla para kazanmıyorum. Çocuğa da söyledim, fotoğrafı çeken çocuklara. Dedim ki 'Ben vücudumla para kazanmıyorum, artist değilim, bir şey değilim. Ben sizin meslektaşınızım' dedim. Hani 'Böyle bir şeye gerek yok' dedim. Yine de çektiler" diye konuştu.Tümer'in bu sözlerine "Kötü değildi ama" diyen Aydın'a yanıtı ise "Kötü değildi ama ne gerek var. kimsenin ben, benim vücudumu merak ettiğini sanmıyorum" dedi. Aydın işi iyice espriye vurarak "Yoo, ben merak ettim ve baktım işte. Baktım yani ciddi ciddi baktım ve çok da beğendim"  dedi. Bu sözlere kahkahalarla gülen Saba Tümer, fotoğrafının çekilmesinden sonra gittiği Çeşme'de yine görüntülenecek diye  panik denize girmekten çekindiğini belirtti. Tümer, "Nasıl biliyor musun Bodrum'da? Atmaca gibiler. Kafanı çeviriyorsun şuradan bir objektif tane çıkıyor, buradan bir tane çıkıyor. Ne yapacağını şaşırıyorsun" diye konuştu.

Haberin Devamı

İKONCAN DEĞİLİM
Şarkıcı Aydın, Saba Tümer'e "Türkiye'nin Oprah Winfrey'isin. O da herşeyiyle merak ediliyor deyince, Tümer "Ama ikoncan değilim" diyerek konuyu kapattı. Televizyon Gazetesi

Haberle ilgili daha fazlası: