İSTANBUL HABERLERİ

Başkan Altınok Öz, Spor Kültürü Çalıştayı’na Katıldı

IHA
25.02.2015 - 09:36 |Son Güncelleme :

KARTAL BELEDİYE BAŞKANI OP. DR. ALTINOK ÖZ, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR A.Ş.’NİN DÜZENLEDİĞİ SPOR KÜLTÜRÜ ÇALIŞTAYI’NA KATILDI.

IHA

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin düzenlediği Spor Kültürü Çalıştayı’na katıldı.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından organize edilen Spor Kültürü Çalıştayı’na katıldı. Spora dair bir çok konunun konuşulduğu çalıştaya Başkan Öz’ün yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçe belediye başkanları, federasyon başkanları, spordan sorumlu belediye başkan yardımcıları ve spor müdürleri katıldı.
Çalıştayda, İstanbul Maratonu, İstanbul Yarı Maratonu ve İstanbul Çocuk Maratonu hakkında genel bilgilendirme, maratonda koşacak olan Türk koşucu sayısını arttırma stratejileri, ‘maratonu yalnızca sporcular koşabilir’ algısını değiştirme yolunda bir adım atma, ilçe koşu gruplarının oluşturulması, ilçe belediyelerinin ‘koşu’ dalında amatör spor kulüplerinin kurulması ve desteklenmesi” isimli konu başlıkları konuşuldu.
“MARATONU SADECE SPORCULAR KOŞMAZ”
Spor A.Ş. Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, sporun insan hayatının her yerinde olduğunu belirterek, "Sporun altyapısını oluşturmak için çalışıyoruz. İstanbul Maratonu’nda bütün halkımızı koşulara bekliyoruz. Halkımızı sadece halk koşusuna değil, maratonlara da bekliyoruz. ‘Maratonları sporcular koşar’ algısını yıkmak istiyoruz. Bu sene ayrıca çocuk maratonu oluşturmak istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başkan Altınok Öz, Spor Kültürü Çalıştayı’na Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 09 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Altınok Öz, Spor Kültürü Çalıştayı’na Katıldı haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

09 Nisan 2020, Perşembe
 • İmsak
  04:58
 • Güneş
  06:27
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  16:50
 • Akşam
  19:44
 • Yatsı
  21:08
Sayfa Başı