GeriFutbol Basında Fenerbahçe yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Basında Fenerbahçe yorumları

Basında Fenerbahçe yorumları
refid:7032516 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe eleştirilen oyuncuları Deivid ve Kezman’la bulduğu gollerle Süper Kupa'yı kazandı. Beşiktaş cephesinde sie ikincisi düzenlenen kupayı müzesine götürememenin üzüntüsü vardı. Karşılaşmaya taraftarlar ve medya büyük ilgi gösterirken, spor yazarları bugünkü yazılarında derbiyi şöyle yorumladılar:

HÜRRİYET

Esat Yılmaer
İşleri zor
Fenerbahçe’ye katılan ünlü yıldız Roberto Carlos’un takıma eklediği çok fazla bir şey yok. Zaman zaman küçük futbol kırıntılarıyla teselli bulmaya çalıştığımız dünkü Süper Kupa’dan çok tat aldığımızı söylemek hayli zor.

Korkut Göze
Acil çağrı
Beşiktaş, aradığı santrfora bir an önce kavuşmazsa, iyi oynadığı her maçı kaybetme gibi bir riskle kol kola yaşayacaktır. Dün yaşadığı gibi!

Erman Toroğlu
Kezman’a kızma
Ceza alanı içindeki bir topu yakın olmana rağmen bir defans oyuncusu olarak vuramazsan o topu kaleciye bırakırsan, kaleci de diğer ikisine bırakırsa ve aradan bu kadar zaman geçerse, birileri gelip, onu kaleye yuvarlar. Kezman’ın yaptığı gibi.

Ercan Saatçi
Frikikler ve kritikler
Fenerbahçe’nin en büyük kozlarından biri olan duran top organizasyonu dün kü maç için fiyaskoydu. Topa böylesine iyi vuran futbolcuların olduğu bir takımda, bu sorunun halledilmesi şart.

Can Bartu
Savaştılar
Yeri, zamanı yanlış bir Süper Kupa maçı olmasına rağmen iki takım da iyi mücadele örneği gösterdiler, ama henüz hazır değiller.

MİLLİYET

Mehmet Demirkol
En iyi transfer Deivid
Deivid'in ortaya koyduğu orta saha performansı müthişti. Böyle oynayacaksa Fenerbahçe Appiah'ı neden satmasın ki! Oyunun iki yönünde de son derece etkiliydi.

Rıdvan Dilmen
Hazır düzen kazandı
Fenerbahçe'nin oturmuş bir düzeni var. Geçen seneki avantajları devam ediyor. Tabii, dezavantajları da. . İlk 15 dakika Fenerbahçe kendinden emin, daha iyi takım görüntüsü veriyordu. Kalan son 30 dakika dengeli geçti. İkinci yarının 35 dakikası Beşiktaş iyiydi. Sonra oyun yine dengelendi.

Mustafa Denizli
Mazeretim var asabiyim ben
Türkiye garip bir ülke. İnsanları da, futbolcuları da ilginç. Büyük takımlar diyorsunuz, büyük takımlar her anlamda büyük futbolculardan oluşur diyorsunuz, ama sahadaki görüntü yine farklı...

VATAN

Vedat okyar
Kim daha becerili olursa, şans kimden yana olursa o kazanacaktı, F.Bahçe kazandı. Ama seyredenlere keçi boynuzu yedirmediler, keyif verdiler.

Haşmet Babaoğlu
Fark futbolcularda
İki takım da sahaya hemen hemen aynı oyun planıyla çıktı. Peki fark neredeydi? Fark futbolculardan kaynaklandı.

SABAH
Ahmet Çakar
Tempoyu sevdim
F.Bahçe ile Beşiktaş arasında oynanan dev final, bu yılın sürprizlere gebe olduğunun ve geçen sezona oranla ligimizin çok daha kaliteli geçeceğinin sinyallerini de veriyordu.

Gürcan Bilgiç
Fenerbahçe keyfi
Maçtan önce oyunu Beşiktaş'ın hak edeceğini ama maçı Fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyorduk. Yarısını doğru bildik. Fenerbahçe hem hak etti, hem de kazandı. Kupa beyi Beşiktaş, iki sezon süren alışkanlığına ara vermek zorunda kaldı .

Kazım Kanat
Bu Beşiktaş...
Bu Ertuğrul Sağlam, Tigana'dan daha cesur, (Çaylak oyuncuları bile korkusuzca sahaya sürüyor) daha iyi antrenör. Sağlam'ın bu cesur duruşu sahaya çabuk yansıdı. Dikkat!

False