TRABZON HABERLERİ

Balta, Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaretlerini Sürdürüyor

IHA
23.03.2015 - 12:10 |Son Güncelleme :

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MUHAMMET BALTA, DOĞU KARADENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ (DKİB) VE ELEKTRİK MÜHENDİSİ ODASI TRABZON ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

IHA

AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Muhammet Balta, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) ve Elektrik Mühendisi Odası Trabzon Şubesi’ni ziyaret etti.
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Muhammet Balta seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği DKİB’de yaptığı konuşmada “ 90 yıllık Cumhuriyet tarihinde yapılmayan hizmetlerin büyük çoğunluğu, AK Parti hükümeti tarafından 12 yılda verdiği hizmetler ile yaptı. Bize de nasip olursa eğer, bir tuğla da bizim katkımız olacak. Bizim önceliğimiz gönüllere yatırım yapmak olacak. Bunu yaparsak ancak devamlılık olacaktır. Hepimizin amacı ve gayesi Trabzon’u Türkiye’mize hizmet vermek. AK Parti hükümetleri icraatları ile tüm ülkede olduğu gibi Trabzon’da da ihracat alanında da ciddi anlamda desteklemiştir. Yeni dönemde de de bu destek mutlak surette artarak devam edecektir. Trabzon’umuzun geleceğinde siz değerli ihracatçılarımızın büyük katkılar var. Bizlere de düşen görev sizlerin yanında yer almaktır. Sizlerin duası ve gayretleri ile Allah bizi bu göreve nasip ederse, yapılması gerekenleri yine hep birlikte İnşallah yapacağız” dedi.
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Muhammet Balta ardından Elektrik Mühendisi Odası Trabzon Şubesi’ni de ziyaret ederek Şube Başkanı Doç. Dr. Hasan Karal ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Burada konuşan Balta “Biz aday adaylığımızı açıkladığımızdan itibaren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Çünkü sivil toplum kuruluşları toplumun temelidir. Bu temellerden uzak duramayız. Ben de temelden gelen bir insan olduğum için sivil toplum kuruluşunun misyonunu iyi biliyorum. Bugün ortak paydada bizlerin ve sizlerin güçlü olması gerekir. Trabzon’umuz ve ülkemizin gelişmesi için inşallah sizlerle beraber çalışacağız. Sizlerin bize vereceği destekle şehrimizi kalkındıracağız ve ortak bir akıl üreteceğiz. Trabzon da il başkanlığı görevinde bulundum. Sivil toplum kuruluşlarının, önemini ve siyasetteki yerinin çok önemli olduğunu biliyorum. AK Parti iktidarıyla birlikte Türkiye sivilleşme yoluna girdi. Yani 15 sene önceki durumumuzla şimdiki durumumuz farklılık gösteriyor. Biz sivil toplum kuruluşlarının paylaşımlarına, fikirlerine çok önem veriyoruz. İnşallah milletvekilliği görevi bize verilirse, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte uyum içerisinde çalışacağız” diye konuştu.
Ziyaretin duyduğu memnuniyeti dile getiren Elektrik Mühendisi Odası Trabzon Şube Başkanı Doç. Dr. Hasan Karal’da konuşmasında “ Bizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Trabzon’umuzun sorunları belli Milletvekili olduğunuz takdirde sizin bu sorunlarla yakinen ilgilenerek çözüm üreteceğinize inancımız tamdır. Liyakatli ve tecrübeli bir kişi olarak sizin bu görevde başarılı olacağınızı düşünüyoruz. Bu yolda sizlere başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Balta, Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaretlerini Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Mart 2015 tarihinde saat 12 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balta, Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaretlerini Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

24 Haziran 2021, Perşembe
 • İmsak
  02:42
 • Güneş
  04:43
 • Öğle
  12:29
 • İkindi
  16:29
 • Akşam
  20:04
 • Yatsı
  21:56
Sayfa Başı