GeriSpor Bağış'tan güreşçilere destek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bağış'tan güreşçilere destek

Bağış'tan güreşçilere destek
refid:18569616 ilişkili resim dosyası

Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan Grekoromen Güreş A Milli Takımı’na ünlü sanatçılar Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve eşi Demet Kutluay’dan destek geldi.

Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış tarafından düzenlenen iftar yemeğine konuk olan Grekoromen Güreş A Milli Takımı’na siyasetin yanı sıra yemeğe katılan sanat dünyasından da büyük destek geldi. Yemeğe katılan Grekoromen Güreş A Milli Takımı’nın olduğu bölüme gelen ve dünya şampiyonası için başarı dileyen Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Güreş Federasyonu Başkanı Bekir Çeker, As Başkan Kadir Haberdar, TGF Dünya şampiyonası Organizasyon Genel Koordinatörü Faruk Yamaner’den şampiyona hakkında kısa bilgi aldı ve sporcular ile tanıştı.

 YILDIZ İSİMLER MORAL VERDİ
Yemeğe katılan ünlü isimlerden Ajda Pekkan da Grekoromen Güreş A Milli Takımı’na başarılar diledi. Federasyon Başkanı Bekir Çeker ünlü sanatçıyı İstanbul’da düzenlenecek Dünya Şampiyonasına davet etti.  Gecede Ebru Gündeş, Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ve eşi Demet Kutluay’da milli takımın masasına gelerek Dünya Şampiyonası öncesi moral verdi, başarı diledi.
False