GeriAvrupa TTFF'de online değişim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TTFF'de online değişim!

TTFF'de online değişim!

İngiltere Türk Toplumu Futbol Federasyonu (TTFF) bünyesinde 12 yıldır çeşitli görevlerde bulunan ve son iki yıldır asbaşkanlık yapan Osman Ercen, başkanlık görevini Serdar Sarı’dan devraldı. Bir yıllık göreve getirilen Ercen, en fazla üst üste iki dönem başkanlık yapabilecek.

1976 yılından beri faaliyet gösteren TTFF, koronavirüs salgını önceki dönemde bünyesindeki 1 Lig, 2. Lig, Gençler ve Veteranlar Futbol Ligi’nden her hafta toplam bin 500- 2 bin kişiye hizmet vermekteydi.
Kovid-19 salgını nedeniyle ‘zoom’ programı üzerinden online olarak gerçekleştirilen Yıllık Olağan Genel Kurulu’nda yeni Yönetim Kurulu üyesi de belirlendi.

TTFFde online değişim
İngiltere Türk Toplumu Futbol Federasyonu Başkanı Osman Ercen

Dünya çapında yaşanan salgından dolayı online bir genel kurulu gerçekleştirmek zorunda kaldıklarını ifade eden yeni başkan Ercen, “Uzun yıllardır bu kuruma hizmet ve gönül vermiş biri olarak beni bu göreve layık gören tüm kulüplerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

TTFF’nin bayrağını aldığını yerden daha ileriye taşımak için bu görevi en iyi şekilde yapmak için çalışacağını belirten Ercen, geçmişte Federasyon bünyesinde yaşanmış kırgınlıkların sona ermesi ve toplumsal işbirliğinin sürdürülmesi için tüm insanları biraraya getireceğini söyledi.
Kesin olmamakla birlikte yeni futbol sezonun eylül ayı sonunda başlaması bekleniyor.

TTFFde online değişim
İngiltere Türk Toplumu Futbol Federasyonu Asbaşkanı Osman Ercen (sağda), başkanlık görevini Serdar Sarı’dan devraldı.

False