Rıdvan Yılmaz adım adım Frankfurt'a!

Rıdvan Yılmaz adım adım Frankfurta

Eintracht Frankfurt Rıdvan Yılmaz'ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Alman ekibi, 21 yaşındaki sol bek için Beşiktaş'a 6 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.

Haberin Devamı

Bundesliga ekibi Eintracht Frankfurt, 21 yaşındaki oyuncu için Beşiktaş ile anlaşma aşamasına geldi. Alman ekibi 5 milyon Euro ve performansa bağlı ek ödemeleri içeren 1 milyon Euro ile birlikte toplam 6 milyon Euro'luk teklifini siyah beyazlı kulübe iletti. Ayrıca oyuncunun bir sonraki bonservis bedelinin %20'si Beşiktaş'a verilecek.

Beşiktaş yönetimi, Frankfurt ekibinin temsilcileri ile ödeme planı ve son detayları görüşüyor. Anlaşmanın kısa süre içinde resmiyete kavuşması ve Rıdvan'ın transferinin açıklanması bekleniyor.

Torino da 21 yaşındaki oyuncu için temasa geçmiş fakat siyah beyazlı yönetim İtalyan ekibinin 5 Milyon Euro'luk teklifini yeterli bulmamıştı.

Beşiktaş altyapısında yetişen ve 17 yaşında A Takım kadrosunda katılan Rıdvan Yılmaz, 4 sezonda forma giydiği 60 maçta 4 gol attı; 7 asist yaptı. 21 yaşındaki sol bek 6 kez de A Milli Takımı'nda görev aldı.

Haberle ilgili daha fazlası: