Öz Kayseri yine ödülleri topladı

Güncelleme Tarihi:

Öz Kayseri yine ödülleri topladı
Oluşturulma Tarihi: Eylül 15, 2018 11:17

Alman Tarım Birliği’nin (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft - DLG) ödüllerini bu yıl da Avrupa’nın önde gelen Türk gıda markalarından Öz Kayseri Pastırma Mond-Star Gmbh’nin ürünleri aldı.

 

Haberin Devamı

Öz Kayseri yine ödülleri topladı
Öz Kayseri Pastırma Mond-Star Gmbh’nin ürünleri Alman Tarım Birliği DLG tarafından üçüncü kez ‘Uzun Süreli Ürün Kalitesi’ ödülüne layık görüldü. Ayrıca Öz Kayseri’nin Dilim Pastırma beşinci kez, Dana Kavurma ikinci kez altın madalya aldı. Block Pastırma da altın madalya ile ödüllendirilirken, Kuzu Pastırma’ya gümüş madalya verildi.

Öz Kayseri Mond-Star GmbH’nin kurucusu ve sahibi Hilmi Selçuk, ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi:
“Alman kuruluşları tarafından şirketimizin veya ürünlerimizin incelenmesinden büyük onur ve keyif duyuyorum. İncelemelerin ardından çeşitli ödüller layık görülmek ve tüketicinin memnuniyetini duymak bizler için hem onur verici, hem de motive edici oluyor. Yaklaşık 20 senedir gıda sektöründe hizmet veriyoruz ve onlarca kişiye istihdam sağlıyoruz. Almanya’da Türk gıda sektöründe geleneksel ve invasyonel düşünce tarzlarını birleştirerek değişik bir dönem başlattığımıza inanıyoruz. Bu inançla dünya markası olma yolunda çalışacağız.”

Haberin Devamı

Öz Kayseri yine ödülleri topladı

ÇOK YÖNLÜ İNCELEME
Alman Tarım Birliği, DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft) Almanya’da birçok gıda şirketinin, ürünlerini, iç ve dış görünüş, kıvam, aroma, tat, paketleme, etiketleme, analitik ve hijyenik parametreler, ürüne özgü duyusal analizler, ürünün tüketim süresi, üründe kullanılan hayvan türlerinin, tanımlanarak içeriğinin özel testleri ve daha birçok uluslararası kalite standartlarına göre inceliyor.

Öz Kayseri yine ödülleri topladı