GeriAvrupa Münih İSPO Uluslarası Spor Fuarı açıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Münih İSPO Uluslarası Spor Fuarı açıldı

Münih İSPO Uluslarası Spor Fuarı açıldı
refid:28134404 ilişkili resim dosyası

Dünyanın büyük spor malzemeleri fuarı olarak bilinen Münih Uluslarası Spor Fuarı (İSPO)’da yaklaşık 2585 firma dört gün boyunca ürünlerini tanıtacak.

Bu yıl ki fuara 16 Türk firmasının yanı sıra İstanbul Tekstil Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) de bir tanıtım standı açtı. Standı ziyaret eden Münih Başkonsolosu Ticaret Ataşeleri İsmet Salihoğlu ve Cevdet Baykal fuardaki Türk stantlarını gezip, bilgi aldılar.

Sporda kış modasının tanıtıldığı fuara bu yıl da kış sporları ve kayak malzemeleri damgasını vurdu. Fuarı 80 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

LİG spor ürünleri firmasının sahibi ve Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği Avrupa Birliği Temsilcisi Berke İçten fuarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz yıl Başakşehir Stadyumu'nun açılış maçında üç gol atarken giydiği kendi üretimleri olan ayakkabıyı tanıttı. İçten: “Şimdi de bu ayakkabılara Avrupa’dan büyük bir ilgi var. Bu fuarda bu modelimizin çok satılacağını umuyoruz” dedi.

Münih İSPO Uluslarası Spor Fuarı açıldı


YOGA MODASI DA BİZDEN

Fuarda yoga ve spor kıyafetlerini sergileyen SML Tekstil firmasından Koray Güvenilir fuar sayesinde birçok yabancı firmayla bağlantı kurduklarını söyleyerek “Bu tür fuarla sayesinde Dünya markalarını içerisinde yavaş yavaş yer alma fırsatını elde ediyoruz. Bu fuarların markalaşma yolunda çok faydalı olduğu kanısındayım” dedi.

DÜNYA TAKIMLARININ TARAFTAR ATKILARI DA TÜRKLERDEN

Münih İSPO fuarında lisanslı taraftar atkıları ürünlerini tanıtan Dizayn Etiket firması yetkilisi Hakan Altan: “Programımızda dünyanın tüm takımlarının taraftar atkıları mevcuttur. Ellinin üzerinde kulübün taraftar atkısını pazarlıyoruz. Altı yıldır geldiğimiz bu fuarda ürünlerimizi tüm Avrupalı taraftarlara pazarlama şansı buluyoruz” dedi.

False