"Mesut Özil'le birlikte olmadım çünkü..."

Mesut Özille birlikte olmadım çünkü...

İngiliz Sun gazetesi şarkıcı Ebru Polat’ın Arsenal'in yeni yıldızı Mesut Özil’le 'akan burnu' yüzünden birlikte olmadığını iddia etti. Gazetenin İstanbul muhabiri Ryan Parry’nin haberinde Polat’ın Özil ile 2008 yılında Özil’in erkek kardeşi Mutlu’nun düğününde sahne aldığında tanıştığı belirtiliyor.

Haberin Devamı

Polat o geceyi ve sonrasında yaşananları şöyle anlattı: “Özil en sevdiği şarkı olan 'Seni Aldattım’ı söyledikten sonra yanıma geldi ve beni dansa kaldırdı. Samimi bir şekilde dans ettik. Yorgun olduğumu ve yatmaya gideceğimi söyledim. Odama gidip pijamalarımı giydiğimde kapı çalındı. Gelen Mesut’tu. Elinde kırmızı bir gül vardı ve enerji doluydu. Beni onunla birlikte bir gece kulübüne gitmeye ikna etti. Bütün gece dans ettikten sonra otele birlikte döndük.

Ateşli bir şekilde öpüştük ama onunla birlikte olmak istemedim. Burnu akıyordu ve sürekli burnunu çekiyordu. Hiç çekici bir görüntü değildi. Soğuk algınlığına yakalanmak istemedim. Sesimi düşünmek zorundaydım.

2011 yılının Ekim ayıydı, beni görmek için İstanbul’a geldi ve bir gece kulubünde görüşmek için mesajlar attı. Ancak reddettim. Peşimden koşması hoşuma gidiyordu ancak ona aşık değilim.'

Arsenal'e 42 milyon sterlinlik bir anlaşma imzalayarak transfer olan 24 yaşındaki Mesut Özil’in 4 ay boyunca Ebru Polat’ı elde etmeye çalıştığı da belirtiliyor.

Haberle ilgili daha fazlası: