Meslek eğitim yeri arayan gençler, bu haberi iyi okusun

Meslek eğitim yeri arayan gençler, bu haberi iyi okusun

Avrupa’daki Türk gıda sektörünün önde gelen markalarından Suntat, gençlerin eğitimine destek vermeye devam ediyor. Şirketin Mannheim merkezinde satış, depolama / nakliyat üzerine meslek eğitimlerini tamamlayan öğrenciler Ali İzci, İsmail Melih Tuzlacı ve Sezer Çekerek diplomalarını aldı.

Haberin Devamı

GENÇLERİN kadroya alındıklarını ve kendileriyle sözleşme imzalandığını belirten Suntat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baklan, eğitimlerini iyi dereceyle tamamladıkları için gençlerin ekstra primden de yararlanacaklarını söyledi.

Suntat’tan yapılan açıklamada da, şirket bünyesinde birçok gence eğitim imkanı sundukları gibi sadece Mannheim’da 8-10 öğrencinin meslek eğitimi aldığı bildirildi. Mustafa ve Kadir Baklan kardeşlerin eğitime verdiği öneme dikkat çekilen açıklamada şöyle denildi:
“Gençleri teşvik etmek amacıyla 90 puanın üzerinde ortalama tutturarak diploma alanlara 500’er euro prim veriliyor. Yeni eğitime başlayacak öğrencilerden de aynı başarılı sonuçları bekliyoruz. Bu vesileyle gençlerimizin eğitimi için verdikleri emeklerden ötürü Muhasebe Müdürümüz Petra Mielke ve Personel Müdürümüz Kayhan Tuncer’i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.”

Haberin Devamı

Meslek eğitim yeri arayan gençler, bu haberi iyi okusun

Ali İzci, İsmail Melih Tuzlacı, Suntat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baklan, Sezer Çekerek, Personel Müdürü Kayhan Tuncer, Muhasebe Müdürü Petra Mielke (soldan sağa).

Haberle ilgili daha fazlası: