GeriAvrupa Mankenlik için Hindistan'a davet edildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mankenlik için Hindistan'a davet edildi

Mankenlik için Hindistan'a davet edildi
refid:27157850 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Mankenlik yapmak için tekrar Hindistan'a davet edilen Miss Freedom of The World 2011 Gülçin Karakuş, yoğun iş temposundan dolayı özel hayatına zaman ayıramadığını ve bu yüzden hayatında kimse olmadığını söyledi.

2011 yılında Miss Freedom of The World seçilen Gülçin Karakuş, 5 yıllık sözleşme imzaladığı projenin ilk adımı olarak Hindistan'a davet edildi.

Başkent Delhi'deki Auro Models ile çalışacak olan Karakuş, daha önce 3 ay yaşadığı Hindistan'ın kendisine uğur getirdiğini belirterek şunları söyledi:
“Çocukluk hayalim olan modellik ve oyunculuğumu geliştirmek için uzun zamandır çalışıyorum. Artık daha profesyonel ve edim adımlarla yürümem gerektiğini biliyorum. Yarışmadan hemen sonra Bollywood'dan aldığım teklif beni çok heyecanlandırsa da oyunculuk tecrübemin yeterli olmadığını düşünerek Hindistan macerama modellikle devam ettim. Çalışmalarıma üç yıldır İstanbul'da devam ediyordum. En son Marreksh ile yaptığım çalışmada Türkiye'nin yüzü oldum. Şimdi imzaladığım 5 yıllık öszleşmenin ilk adımı olarak tekrar Hindistan'a gidiyorum. Döndüğümde İstanbul'da yarım kalan projelerime devam edeceğim. Bu yoğun tempo heyecan verici ama bu tempoda özel hayatıma gereken zamanı ayıramadığım için üzgünüm, bu yüzden şu an hayatımda kimse yok.”

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle