GeriAvrupa Liseyi dışarıdan bitirip üniversiteli oldular
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Liseyi dışarıdan bitirip üniversiteli oldular

Liseyi dışarıdan bitirip üniversiteli oldular
refid:27158563 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Almanya'nın Münih kentinde 10 yıldır faaliyet gösteren Münih Eğitim Akademisi (YEK), Açık Öğretim Lisesi'ni başarıyla bitirdikten sonra üniversiteye giriş sınavlarını da kazanan 29 öğrencisi için sembolik bir diploma töreni düzenledi.

YEK'in proje yöneticisi Levent Karadağ, diploma töreni öncesi öğrenci ve velileri bilgilendirdi. Karadağ, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Anadolu Üniversite işbirliği ile yürütülmekte olan Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı'nın 2014-2015 öğretim yılı kayıt başvuru işlemlerinin 12 Eylül'de sona ereceğine dikkat çekti.

Batı Avrupa Programları Koordinatörü Dr. Ahmet Atilla Doğan ve Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği temsilcisi Gonca Önal öğrenci ve velilerin Açık Öğretim Lisesi ile ilgili sorularını yanıtladı.

Münih Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği'nin hazırladığı teşekkür belgeleri öğrencilere sembolik olarak diploma yerine verildi. Öğrenciler belgeleri Dr. Ahmet Atilla Doğan, Gonca Önal ve Levent Karadağ'ın ellerinden aldılar. Öğrenciler diploma töreni sonrası keplerini havaya attılar.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle