Kardeş kulüp oldular!

Kardeş kulüp oldular

Almanya'nın ünlü kulüplerinden Stuttgart yöneticileri Dr. Klaus Vogt, Björn Seeman, Uli Ettle ve Murat Altuntaş önceki gün İstanbul'a gelerek Beşiktaş'ın misafiri oldular.

Haberin Devamı

Kurumsal ve bilimsel açıdan iş birliği içine girmek için önemli projeler hazırladıklarını belirten Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ'a Stuttgart forması hediye ettiler. Siyah beyazlı takım ile sezon sonunda oyuncu alışverişi konusunda birçok önemli projeler gerçekleştirme arzusunda olduklarını belirten Alman yöneticiler İstanbul'a hayran kaldıklarını ifade ettiler. Beşiktaş Teknik ekibinin hazırladığı rapor doğrultusunda Stuttgart'da futbol oynayan birkaç oyuncu transfer edebileceklerini söyleyen Kocadağ orta saha ve forvette arayış içinde olduklarını vurguladılar.

Kardeş kulüp oldular
Türk futbol kulüplerinin her zaman yanında olduklarını belirten iş insanı Murat Altuntaş ise "Türk kulüpleri her geçen gün tesisleşme açısından önemli yol kat ettiler. Vodafone Park'ta izlediğimiz Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasında müthiş sevgi seli ve ambians vardı. Hayran kaldık. Türk futbolunun gelişmesi ve ilerlemesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Türkiye'de çok yetenekli futbolcular var. Bunun kanıtı da Avrupa'da oynayan Türk futbolcuları. Ayrıca Alman Milli takımında yer alan oyuncular bunun en güzel örneği. Beşiktaş yönetimi bizlere çok sıcak davrandı ve ilgilendi. Kendilerine teşekkür ederiz. Beşiktaş camiasına her türlü desteği verebiliriz" diye konuştu.