GeriAvrupa Hamile düşesin imdadına anne babası yetişti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hamile düşesin imdadına anne babası yetişti

Hamile düşesin imdadına anne babası yetişti
refid:28394744 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

İngiltere’nin Norfolk kentinde kocası prens William ve oğlu prens George ile paylaştığı malikanenin bakımından sorumlu olan çiftin beklenmedik bir şekilde işten ayrılmasından sonra zor durumda kalan Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın imdadına annesi Carole ve babası Michael yetişti.

İkinci çocuğuna hamile olan kızları yeni bir kahya bulana dek ev işleri ile ilgilenmeyi kabul eden Carole ve Michael Middleton’ın Anmer Hall adı ile anılan ve geçen yıl Kraliyet Ailesi'nin ihtiyaçlarına uygun olarak restore edilen malikaneye yerleştiği açıklandı.

Carole Middleton’ın 100 odalı malikanenin yerlerini silip yemek yapmayacağı, ancak “Evin işleyişi ile ilgili tüm sorumlulukları bizzat üstleneceği” belirtildi. Düşesin babası Michael Middleton’ın ise malikanenin bahçelerinin bakımından sorumlu olacağı açıklandı.

İngiliz Daily Mail gazetesi gelecek ay doğum yapacak olan Kate Middleton’ın, “zorlu bir doğum” yapacağı konusunda endişeli olduğunu ve bu nedenle anne babasını yanında istediğini belirtti ve Prens William’ın da karısını mutlu eden bu düzenlemeden memnun olduğunu iddia etti.

False