GeriAvrupa Corendon, Alman acentecilere Almanya çıkışlı uçuşları tanıttı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Corendon, Alman acentecilere Almanya çıkışlı uçuşları tanıttı

Corendon, Alman acentecilere Almanya çıkışlı uçuşları tanıttı
Abone Olgoogle-news

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve şirket yöneticileri, 2019 yılı planlarını anlatmak üzere Münster ve çevresinde faaliyet gösteren etnik ve Alman acenteleriyle iki ayrı akşam gerçekleştirilen özel yemeklerle bir araya geldi.

TOPLAM 250 acentenin yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı yemeklerde konuşan Karaer, turizm sektörünün şampiyonlar ligi olarak tanımlanan Almanya pazarında acentelerin desteğiyle başarılı operasyonlar yürütmeye devam ettiklerini söyledi. Karaer, “Son beş yıldır düzenli bir şekilde kapasite artırdığımız Almanya pazarından geçen yıl 750 bin yolcu taşıdık. Bu yıl da Almanya ağırlıklı olmak üzere İsviçre ve Avusturya gibi talebin yüksek olduğu ülkelere 1.8 milyon koltuk arz etmeyi planlıyoruz” dedi.

‘HAFTADA 17 UÇUŞ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’
Hem base hem de destinasyon sayımızı da artırmaya devam ettiklerini belirten Karaer, “Bu çerçevede Münster, bizim için büyük önem taşıyor. Hem Münster/Osnabrück Havalimanının 24 saat açık olması sebebiyle bize sağladığı operasyonel imkanlar hem de geçtiğimiz günlerde bir Alman Havayolunun iflasını açıklamasının üzerine partner tur operatörlerimizden gelen yeni hat talepleri ile birlikte Münster’de başarılı bir operasyon yürüteceğimize inancımız tam. 12 Nisan’da Münster’den gerçekleştireceğimiz Rodos uçuşuyla sezona başlayacağız. Münster’den sezon boyunca 10 tatil destinasyonuna haftada 17 uçuş gerçekleştireceğiz. Her zaman olduğu gibi birlikte el ele çalışarak güzel bir sezon geçireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle