Aynı fiyata yüzde 50 daha fazla Türkiye

Aynı fiyata yüzde 50 daha fazla Türkiye

Türk ve Alman toplumuna cep telefonu hizmetleri sunan AY YILDIZ, postpaid tarifeleri AY Allnet, Ay Allnet Plus ve Ay Allnet Max’ın veri hacmini yüzde 50 artırdı. AY YILDIZ müşterileri artık aynı fiyata internette yüzde 50 daha fazla vakit geçirip isterlerse Almanya ve Türkiye’deki aile, akraba ve arkadaşlarıyla daha fazla irtibatta kalabilecek.

Haberin Devamı

ALMANYA’da 4G teknolojisi ve 21,6 megabite hıza sahip şebekesi ile Alman ve Türk toplumuna yüksek kaliteli iletişim hizmetleri sunan AY YILDIZ, veri hacmini yüzde 50 artırarak müşterilerinin internette daha da fazla sörf yapmasına imkan tanıdı. Şirketin müşterileri 3 Aralık’tan itibaren aynı fiyatı ödeyerek artık internette filmlerin ve naklen spor karşılaşmalarını izleyip, Skype, WhatsApp ve Messenger gibi hizmetleri kullanarak daha fazla Almanya ile Türkiye’deki aileleri, akrabaları ve arkadaşlarıyla irtibatta kalabilecek.
Büyük data paketleri ve telefon Flatrate’leri Almanya dışındaki diğer AB ülkelerinde de kullanılabilen AY YILDIZ’ın tarifeler 3 Aralık 2018’den itibaren bütün yeni müşteriler için geçerli olacak.

3 GB YERİNE ARTIK 4.5 GB
Ay Allnet müşterileri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ayda 14,99 euro ödeyerek, 3 GB yerine 4,5 GB mobil veri hacmine sahip olacak. Ayrıca buna ek olarak Almanya’daki bütün telefon şebekeleri ve Türkiye’deki sabit hatlarla yapılacak görüşmeler için Allnet-Flat’de tarifeye dahil. Daha fazla veri hacmi isteyenler 4,99 euro ödeyerek toplam 6 GB veri hacminin sahibi olabilecek.

4,99 EURO İLE 16 GB
Ayda 29,99 euro ödeyen Ay Allnet Plus müşterileri de yine aynı fiyata 8 GB yerine 12 GB mobil veri hacmine sahip olabilecek. Ayrıca bu tarife Allnet-Flatrate ve Türkiye sabit hatları için Flatrate dahil. Daha fazla veri hacmi isteyenler 4,99 euro karşılığında toplam 16 GB veri hacmine sahip olabilecek.

Haberin Devamı

AYNI FİYATA EKSTRA BÜYÜK PAKET
Ay Allnet Max müşterilerinin 16 GB’lık veri hacmi de bugüne kadar olduğu gibi 39,99 euroya 24 GB’lık ekstra büyük veri paketine yükselecek. Ay Allnet Max tarifesinde buna ek olarak, Almanya’daki bütün telefon şebekeleri ve Türkiye’deki sabit hatlarla yapılacak telefon görüşmeleri için Allnet-Flatrate de tarifeye dahil. Daha fazla veri hacmi isteyenler 4,99 euro karşılığında veri hacmini 32 GB’a yükseltebilecek.
Tarifeler AY YILDIZ satış ortaklarından, uzman mağazalardan ve online cep telefonu hizmet sunucusunun internet sayfalarından temin edilebiliyor.

Haberle ilgili daha fazlası: