GeriAvrupa Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu!
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    1
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu!

Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu!
refid:26839439 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

UEFA Avrupa Ligi'nde 2014-2015 sezonu 3. ön eleme turu kura çekimi yapıldı.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde yapılan kura çekiminde, Türkiye'den Kardemir Karabükspor'un yer aldığı, 2. ön eleme turunu geçtiği takdirde Bursaspor'un da dahil olacağı 3. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.

Kardemir Karabükspor, 3. ön eleme turunda Norveç'in Rosenborg ekibi ile İrlanda Cumhuriyeti'nin Sligo Rovers takımı arasındaki eşleşmenin galibini bekleyecek. Bursaspor ise ikinci ön eleme turunu geçmesi halinde, 3. ön eleme turunda Azerbaycan'ın Neftçi Bakü ile Slovenya temsilcisi Koper arasında oynanacak eşleşmenin galibiyle karşılaşacak.

Kura çekimine göre, ilk maçların 31 Temmuz, rövanşlarının 7 Ağustos'ta oynanacağı UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu eşleşmeleri şöyle oluştu:

Kardemir Karabükspor (Türkiye) - Rosenborg (Norveç)/Sligo Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)

AS Trencin (Slovakya)/Vojvodina (Sırbistan) - Hull City (İngiltere)

Sarajevo (Bosna Hersek)/Haugesund (Norveç) - Atromitos (Yunanistan)

Ruch Chorzow (Polonya)/Vaduz (Liechtenstein) - Kairat Almaty (Kazakistan)/Esbjerg (Danimarka)

Chornomorets Odesa (Ukrayna) - RNK Split (Hırvatistan)/Hapoel Beer Sheva (İsrail)

Buducnost Podgorica (Karadağ)/Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) - Metalurg Skopje (Makedonya)/Zeljeznicar (Bosna Hersek)

Real Sociedad (İspanya) - Aberdeen (İskoçya)/Groningen (Hollanda)

Dinamo Moskova (Rusya) - Hapoel Kiryat Shmona (İsrail)

Luzern (İsviçre)/Saint Johnstone (İskoçya) - Zestafoni (Gürcistan)/Spartak Trnava (Slovakya)

Torino (İtalya) - Brommapojkarna (İsveç)/Crusaders (Kuzey İrlanda)

Astana (Kazakistan)/Hapoel Tel Aviv (İsrail) - Linfield (Kuzey İrlanda)/AIK Solna (İsveç)

Young Boys (İsviçre) - Ermis Aradippou (Kıbrıs Rum Kesimi)

Mainz 05 (Almanya) - RoPS Rovaniemi (Finlandiya)/Asteras Tripolis (Yunanistan)

PSV Eindhoven (Hollanda) - Botev Plovdiv (Bulgaristan)/St Pölten (Avusturya)

Zulte Waregem (Belçika)/Zawisza Bydgoszcz (Polonya) - Derry City (İrlanda Cumhuriyeti)/Shakhtyor Soligorsk (Belarus)

Elfsborg (İsveç)/Inter Bakü (Azerbaycan) - Neman Grodno (Belarus)/FH Hafnarfjördur (İzlanda)

Litex Lovech (Bulgaristan)/Diosgyori (Macaristan) - Sillamae Kalev (Estonya)/Krasnodar (Rusya)

Motherwell (İskoçya)/Stjarnan (İzlanda) - Nomme Kalju (Estonya)/Lech Poznan (Polonya)

Cukaricki (Sırbistan)/Grödig (Avusturya) - CSKA Sofya (Bulgaristan)/Zimbru Chisinau (Moldova)

Petrolul Ploieşti (Romanya)/Flamurtari (Arnavutluk) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek) - Olympique Lyon (Fransa)

Laçi (Arnavutluk)/Zorya Luhansk (Ukrayna) - Molde (Norveç)/Gorica (Slovenya)

Astra (Romanya) - Kosice (Slovakya)/Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Vikingur (Faroe Adaları)/Tromso (Norveç) - Rijeka (Hırvatistan)/Ferencvaros (Macaristan)

Dinamo Minsk (Belarus)/Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) - Cluj (Romanya)/Jagodina (Sırbistan)

Neftçi Bakü (Azerbaycan)/Koper (Slovenya) - Bursaspor (Türkiye)/Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Györ (Macaristan)/Göteborg (İsveç) - Rio Ave (Portekiz)

Club Brugge (Belçika) - Brondby (Danimarka)

Atlantas (Litvanya)/Shakhter Karagandy (Kazakistan) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti)/Hajduk Split (Hırvatistan)

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle