GeriAvrupa Alman hoca paylaşılamıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alman hoca paylaşılamıyor!

Alman hoca paylaşılamıyor!

BAYERN Münih'i bu sene de şampiyon yapan ünlü çalıştırıcı Hansi Flick'i kapmak için başta Alman milli takımı olmak üzere ünlü kulüpler sıraya girdi. Son olarak FC Barcelona'nın teklif götürdüğü, ancak gönlü milli takımdan yana olduğu belirtilen Hansi Flick'in teklifi geri çevirdiği öğrenildi.

Sezon sona ermeden şampiyonluğunu ilan eden FC Bayern Münih'in çalıştırıcısı Hansi Flick gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.
İspanyol basınınında yer alan haberlere göre Real Madrid'in ardından FC Barcelona da ünlü antrenöre teklif götürdü, ancak Hansi Flick daha önceki tekliflerde olduğu gibi bu isteği de geri çevirdi.
Daha önce de Juventus Turin'den teklif aldığı belirtilen 56 yaşındaki ünlü çalıştırıcının, görüşmeler içinde olduğu Alman Milli Takımı ile anlaşmak üzere olduğu, 17 Mayıs'taki Federasyon Başkanı Fritz Keller ile ilgili davadan sonra el sıkışacağı kaydedildi.

Alman hoca paylaşılamıyor

Almanya Milli Futbol Takımı'nın 2014 yılında Dünya Şampiyonluğu esnasında takım hocası Joachim Löw'ün asistanlığını yapan Hansi Flick'in, takımın başına geçmek için sabırsızlıkta beklediği ifade edildi.
Milli Takım Direktörü Oliver Bierhoff'un dün akşamki Alman kupası finali esnasında “Kendisiyle olumlu görüşmeler içindeyiz, Avrupa Şampiyonası'ndan önce konuyu karara bağlamayı arzu ediyoruz” şeklindeki son açıklamalarına dayanarak yapılan yorumlara göre Hansi Flick'in milli takımın başına geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

False