GeriAvrupa Almanya'nın en uzun boylusu Jannik, kapılara sığmıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Almanya'nın en uzun boylusu Jannik, kapılara sığmıyor!

Almanya'nın en uzun boylusu Jannik, kapılara sığmıyor!
Abone Olgoogle-news

Almanya’nın en uzun boylu insanı Hannover’de yaşayan 19 yaşındaki Jannik Könecke. Boyu 2 metre 24 santim olan Jannik Könece’nin en büyük sorunu ise okulda uzun boyuyla dalga geçilmesi. 

OKULDA arkadaşlarının kendisine mobing uyguladığından yakınan genç dev adam, önceleri otobüseyken yolcuların bakışlarından da ciddi rahatsızlık duyduğunu artık durumu kanıksadığı için görmezden geldiğini söyledi. Uzun boyunun kendisine sorun yarattığından da yakınan Jannik, ehliyet alabilmek için uzun süre sürücü kursu aradığını belirtti. Dev adam “Ehliyetim olsun istedim. Ehliyet almak için sürücü kurslarına başvurdum. Ancak benim sığabileceğim otomobili olan sürücü kursu yoktu. En sonunda bir kurs buldum. İnsanın ehliyetinin olması müthiş bir duygu” dedi.

Almanyanın en uzun boylusu Jannik, kapılara sığmıyor
Meslek eğitimi almayı planlayan Jannik, kendisine uygun iş yeri aradığını da söyledi. Boyunun uzun olmasıyla ilgili ise “Hiç kısa olmayı istemedim” dedi. Uzun boylular kulübüne başkanlık yapan Holger Schnieder, Almanya’da boyu 2 metre 22 santim ve 2 metre 23 santim olan iki kişinin daha olduğunu belirterek “Artık gençler arasında uzun boylular çok çıkıyor. Ben de okulda uzun boyumdan dolayı çok mobinge uğradım. Biz uzun boylular için en zor dönem okul dönemi oluyor” dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle