Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu eşleşmeleri

Avrupa Liginde 3. ön eleme turu eşleşmeleri

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu eşleşmeleri belli oldu.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekimi sonrası eşleşmeler şöyle oluştu:

(Üçüncü ön eleme turundaki ilk maçlar 1 Ağustos, rövanşlar ise 8 Ağustos'ta oynanacak. Tur atlayan takımlar, 9 Ağustos'taki play-off turu kura çekiminde yer alacak.)

Chornomorets (Ukrayna)/Dacia (Moldova) - Kızılyıldız (Sırbistan)/Vestmannaeyjar (İzlanda)
Swansea City (İngiltere) - Malmö (İsveç)/Hibernian (İskoçya)
Sevilla (İspanya) - Mladost Podgorica (Karadağ)/Senica (Slovakya)
Saint-Etienne (Fransa) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)/Milsami Orhei (Moldova)
Irtysh Pavlodar (Kazakistan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek) - Udinese (İtalya)
Petrolul Ploieşti (Romanya)/Vikingur (Faroe Adaları) - Vitesse (Hollanda)
Hajduk Split (Hırvatistan)/Turnovo (Makedonya) - Dila Gori (Gürcüstan)/Aalborg (Danimarka)
Jablonec (Çek Cumhuriyeti) - Stromsgodset (Norveç)/Debreceni (Macaristan)
Ventspils (Letonya)/Jeunesse Esch (Lüksemburg) - Maccabi Hayfa (İsrail)/Khazar Lankaran (Azerbaycan)
Skonto (Letonya)/ Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Zürih (İsviçre)
Kukesi (Arnavutluk)/Saraybosna (Bosna Hersek) - Metalurh Donetsk (Ukrayna)
Karabağ (Azerbaycan)/Piast Gliwice (Polonya) - Anorthosis Famagusta (Güney Kıbrıs)/Gefle (İsveç)
Dinamo Minsk (Belarus)/Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Trabzonspor (Türkiye)/Derry City (İrlanda)
Hodd (Norveç)/Aktobe (Kazakistan) - Breidablik (İzlanda)/Sturm Graz (Avusturya)
Levadia (Estonya)/Pandurii Lignitul Targu Jiu (Romanya) - Beroe (Bulgaristan)/Hapoel Tel Aviv (İsrail)
Rijeka (Hırvatistan)/Prestatyn Town (Galler) - Olimpija (Slovenya)/Zilina (Slovakya)
Slask Wroclaw (Polonya)/Rudar Pljevlja (Karadağ) - Club Brugge (Belçika)
Randers (Danimarka) - Jagodina (Sırbistan)/Rubin Kazan (Rusya)
Tromso (Norveç)/İnter Bakü (Azerbaycan) - Differdange 03 (Lüksemburg)/Utrecht (Hollanda)
Asteras Tripolis (Yunanistan) - Rapid Wien (Avusturya)
Göteborg (İsveç)/Trencín (Slovakya) - Astra Ploieşti (Romanya)/Omonia (Güney Kıbrıs)
Zalgiris (Litvanya)/Pyunik (Ermenistan) - Honka Espoo (Finlandiya)/Lech Poznan (Polonya)
Motherwell (İskoçya) - Kuban Krasnodar (Rusya)
Zrinjski (Bosna Hersek)/Botev Plovdiv (Bulgaristan) - Stuttgart (Almanya)
Estoril-Praia (Portekiz) - Hapoel Ramat Gan (İsrail)
Vojvodina (Sırbistan)/Honved (Macaristan) - Bursaspor (Türkiye)
Skoda Xanthi (Yunanistan)/Linfield (İrlanda) - Rejkyavík (İzlanda)/Standard Liege (Belçika)
Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)/Hacken (İsveç) - Thun (İsviçre)/Chikhura Sachkhere (Gürcistan)
Valletta (Malta)/ Minsk (Belarus) - Rosenborg (Norveç)/Saint Johnstone (İskoçya)

Haberle ilgili daha fazlası: