GeriSpor Avrupa kupaları'nda zorlu hafta
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Avrupa kupaları'nda zorlu hafta

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 2. turda gruplardaki ilk hafta müsabakaları ile UEFA Kupası'nda 3. turun ilk maçları, yarından itibaren yapılacak.

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, ilk maçında, İtalya'nın AC Milan takımıyla yarın İtalya'da karşılaşacak. Guiseppe Meazza Stadı'nda Türkiye saatiyle 21.45'de başlayacak maç, Star TV'den naklen yayınlanacak.

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 2. turda gruplardaki ilk hafta maçları, (A) ve (B) gruplarında yarın, (C) ve (D) gruplarında ise 22 Kasım Çarşamba günü yapılırken, UEFA Kupası'nda ise 1 maç yarın, 1'i dışında diğer karşılaşmalar ise 23 Kasım Perşembe günü oynanacak.

UEFA Kupası'nda Glasgow Rangers (İskoçya) ile FC Kaiserslautern (Almanya) takımları arasındaki ilk maç ise 30 Kasım Perşembe günü yapılacak.

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde, 2. turda gruplardaki 2. hafta maçları, 5 ve 6 Aralık, UEFA Kupası'nda 3. turun rövanş maçları ise 7 Aralık Perşembe günü oynanacak.

Haftanın maç programı şöyle:

Yarın:
UEFA Kupası:
19.00 Hertha BSC Berlin-FC Internazionale Milan (İtalya)

Şampiyonlar Ligi: (Tüm maçlar Türkiye saatiyle 21.45'de)

(A) Grubu:
Valencia CF (İspanya)-SK Sturm Graz (Avusturya)
Manchester United (İngiltere)-Panathinaikos (Yunanistan)

(B) Grubu:
AC Milan (İtalya)-Galatasaray (Türkiye)
Paris Saint Germain (Fransa)-Deportivo La Coruna (İspanya)

22 Kasım Çarşamba:
Şampiyonlar Ligi:
(C) Grubu:
FC Bayern Münih (Almanya)-Olympique Lyon (Fransa)
19.00 Spartak Moskova (Rusya)-Arsenal (İngiltere)

(D) Grubu:
AFC Leeds United (İngiltere)-Real Madrid CF (İspanya)
RSC Anderlecht (Belçika)-SS Lazio Roma (İtalya)

23 Kasım Perşembe:
UEFA Kupası:
18.30 NK Osijek (Hırvatistan)-SK Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)
20.15 TSV Bayer 04 Leverkusen (Almanya)-AEK Atina (Yunanistan)
21.30 Club Brugges KV (Belçika)-FC Barcelona (İspanya)
20.15 FC Nantes Atlantique (Fransa)-Lozan Sports (İsviçre)
21.30 CD Alaves (İspanya)-Rosenborg BK Trondheim (Norveç)
21.00 Feyenoord Rotterdam (Hollanda)-VFB Stuttgart (Almanya)
18.30 AC Parma (İtalya)-TSV 1860 Münih (Almanya)
22.00 Girondins De Bordeaux (Fransa)-SV Werder Bremen (Almanya)
19.30 Shakhtar Donetsk (Ukrayna)-Celta De Vigo (İspanya)
20.30 PSV Eindhoven (Hollanda)-PAOK Selanik (Yunanistan)
21.4 AS Roma (İtalya)-Hamburg SV (Almanya)
21.00 Pire Olympiakos (Yunanistan)-FC Liverpool (İngiltere)
17.30 Lokomotiv Moskova (Rusya)-Rayo Vallecano (İspanya)
22.15 RCD Espanyol (İspanya)-FC Porto (Portekiz).

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle