Dinçer Güner'den 2023 burç yorumları! Terazi Ekim 2023: Finansal kazançlar kayıplar bir arada

Güncelleme Tarihi:

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Terazi Ekim 2023: Finansal kazançlar kayıplar bir arada
Oluşturulma Tarihi: Aralık 13, 2022 15:14

14 Ekim’de 21 derece Terazi burcunda Merküryen bir Güneş tutulması var.

Haberin Devamı

Tutulmaya Plüton’un sert bir etkisi olacak... Burcunuzdaki bu tutulmayla daha çok okuyacak, daha çok öğrenecek, daha çok bilgi sahibi olacaksınız. Çok önemli sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Teknolojiyle ilgili projeler gündeme gelebilir. Hayatınızı değiştirecek bir eğitime başlayabilir ya da bir seyahate çıkabilirsiniz. Satış, pazarlama, reklam gibi işlere odaklanabilir, ticari ilişkiler geliştirebilirsiniz.

Aileyle ilgili bazı sırlar ortaya çıkabilir.

Ancak dikkat etmeniz gereken bir konu var: İşin içinde Plüton olduğundan, takıntılı düşüncelere teslim olmamalısınız. Aile içinde iletişim krizleri meydana gelebilir, ev içinde elektronik aletlerde, elektrik aksamında sorunlar çıkabilir. Ailenize küsmeyin, sonradan üzüleceğiniz sert bir iletişim dili kullanmamaya özen gösterin. Aileyle ilgili bazı sırlar da ortaya çıkabilir.

Haberin Devamı

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Terazi Ekim 2023: Finansal kazançlar kayıplar bir arada
28 Ekim’de 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir Ay tutulması meydana gelecek. Gündem, para olacak. Fakat kazançlar ve kayıplar bir arada... Aşırı harcamalar ve olayların abartılması söz konusu. İnatçı davranmanız sizi maddi açıdan zora sokabilir; risk almak ya da blöf yapmak için uygun bir dönem değil. Ticari ya da yasal konularda dikkatli adımlar atmalı, gereksiz borçların altına girmemeli, vergi meselelerinde temkinli davranmalısınız. Bu tutulma size çokça para harcatabilir veya kaybettirebilir.

BAKMADAN GEÇME!