Dinçer Güner'den 2023 burç yorumları! Koç Temmuz 2023: Yeni iş teklifleri alabilirsiniz

Güncelleme Tarihi:

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Temmuz 2023: Yeni iş teklifleri alabilirsiniz
Oluşturulma Tarihi: Aralık 07, 2022 10:45

3 Temmuz’da 11 derece Oğlak burcunda Merkür etkili bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunaya Boğa burcunda seyahat eden Jüpiter’den güzel bir destek var.

Haberin Devamı

 İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bir tamamlanma, sonlanma yaşayabilirsiniz. Örneğin bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Ailenizle iletişim çatışmaları yaşanabilir, evde elektronik aletler arızalanabilir. Jüpiter’in desteğiyle sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz, yeni iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Temmuz 2023: Yeni iş teklifleri alabilirsiniz


17 Temmuz’da 24 derece Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeniaya Plüton’un sert, Balık burcundaki Neptün’ünse güzel bir etkileşimi olacak. Eviniz, yuvanız, aileniz ve gayrimenkulle ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Yalnız Plüton’un etkisiyle iş ve evlilik hayatınızda güç çekişmelerinden, takıntılı davranışlardan uzak durun, şartları çok fazla zorlamayın.

Haberin Devamı

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Temmuz 2023: Yeni iş teklifleri alabilirsiniz

İşle ilgili önemli bir krizi yönetmeniz gerekebilir, ilişki yönetimi becerisi bu dönem önem kazanacak. Neptün’ün olumlu desteğiyle biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Belki terapi almak, enerji çalışmaları yapmak ya da ruhsal açıdan sizi iyi gelecek konulara yönelmek fayda sağlayabilir. Rüyalarınız bu dönem etkileyici olabilir.

23 Temmuz-4 Eylül döneminde eski sevgililer karşınıza çıkabilir.

23 Temmuz-4 Eylül döneminde Venüs Aslan burcunda geri hareket edecek. Aşk hayatınız karışabilir ya da özel hayatınıza dair aklınız karışabilir. Eski sevgililer karşınıza çıkabilir. Karar vermek, seçim yapmak kolay olmayabilir. Yatırım araçlarından umduğunuz gibi verim alamayabilirsiniz. Eskiden mutlu olduğunuz hobinize yeniden başlayabilirsiniz.

 

 

BAKMADAN GEÇME!