Dinçer Güner'den 2023 burç yorumları! Koç Mayıs 2023: Odağınızda para var

Güncelleme Tarihi:

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Mayıs 2023: Odağınızda para var
Oluşturulma Tarihi: Aralık 07, 2022 10:35

5 Mayıs’ta 14 derece Akrep burcunda Ay tutulması yaşanacak.

Haberin Devamı

Bu tutulmaya geri hareketteki Merkür’ün sert bir etkileşimi, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Krizler, krediler, borçlar, nafaka, prim, burs gibi konulara odaklanabilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Yalnız Merkür gerilediği için kazançlarda, ödemelerde hatalar, gecikmeler söz konusu olabilir. Ya da sahip olduğunuz elektronik aletlerde sıkıntılar ortaya çıkabilir. Mars’ın desteğiyle ev, toprak, araba yatırımına yönelebilirsiniz. Ailenizden işlerinizi kolaylaştıracak destekler alabilir, taşınmak için harekete geçebilirsiniz.

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Mayıs 2023: Odağınızda para varBolluk, bereket, şans ve talih gezegeni Jüpiter 16 Mayıs’tan 26 Mayıs 2024’e kadar Boğa burcunda seyahat edecek. Jüpiter 2’nci evinize girecek; maddi konularda bolluk, bereket, şans ve talih sizlerle olacak. Son 12 senenin en iyi finansal dönemine giriyorsunuz. Burada bahsettiğimiz küçük kazançlar değil. Bir satım sonrası elinize geçecek yüklü para ya da iş değişikliği sonucu çok daha yüksek bir maaş... Para kazanmak sizin için kolaylaşacak.

Haberin Devamı

Son 12 senenin en iyi finansal dönemine giriyorsunuz.

19 Mayıs’ta 28 derece Boğa burcundaki yeniayla birlikte yeni para kazanma modelleriyle karşılaşabilir, parayla ilişkinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kendinizi daha mutlu ve değerli hissedeceğiniz durum ve ortamlara adapte edebilirsiniz.

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Mayıs 2023: Odağınızda para var


21 Mayıs haftasında Mars’la Plüton arasında gergin bir görünüm olacak. Aile ilişkilerinde gerginlikler, sürpriz gelişmeler, işle ilgili değişim yaşanabilir. Bu hafta risk almaya, meydan okumaya çok daha meyilli olacaksınız; ani ve sert çıkışlar yapabilir, uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta kendinizi tam bir savaşçı gibi hissedeceksiniz.

 

 

BAKMADAN GEÇME!