Dinçer Güner'den 2023 burç yorumları! Koç Aralık 2023: Ailenizle yakın ilişkiler

Güncelleme Tarihi:

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Aralık  2023: Ailenizle yakın ilişkiler
Oluşturulma Tarihi: Aralık 07, 2022 11:02

12 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcundaki geri hareketi başlayacak ve yıl sonuna kadar devam edecek.

Haberin Devamı

İş kurmak, iş için yeni adımlar ve yeni projeler için uygun değil. Her şeyi tekrar tekrar gözden geçirmek gerekebilir. 13 Aralık’ta 20 derece Yay burcundaki yeniaya Balık burcundaki Neptün’ün sert etkileşimi olacak.

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Aralık  2023: Ailenizle yakın ilişkiler

Yeniay 9’uncu evinizde gerçekleşiyor; uzaklara seyahatler, uzak akrabalar, hukuki konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım konularında adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ama Neptün’ün sert açısı nedeniyle adımlarınızı hesaplamalı, kandırılmamaya dikkat etmelisiniz. Bu dönem bir şeyler gözden kaçabilir.

27 Aralık’taki dolunayda evinize ve kişisel hayatınıza çeki düzen verebilirsiniz.

27 Aralık’ta 4 derece Yengeç burcundaki dolunaya Balık burcundaki Satürn’ün destekleyici bir etkisi var. Ev, aile, gayrimenkul, kökler, geçmiş konularında bir süredir uğraştığınız işleri tamamlayabilirsiniz.

Haberin Devamı

Dinçer Günerden 2023 burç yorumları Koç Aralık  2023: Ailenizle yakın ilişkiler

Ailenizle yakından ilgilenebilir, taşınma planları yapabilir, geçmişinizi, köklerinizi araştırabilirsiniz. Satürn’ün desteğiyle evinize ve kişisel hayatınıza çeki düzen verebilirsiniz. Manevi tarafınızı güçlendirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi disipline edebilir, irade gerektiren durumlarda rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

 

 

 

BAKMADAN GEÇME!