• GÜNDEM
 • DÜNYA
 • EKONOMİ
 • SPOR ARENA
 • VİDEO
 • SEYAHAT
 • KELEBEK
 • YAZARLAR
 • SON DAKİKA
 • Terazi burcunda dolunay


  Bugünlerde (+/- 5 gün) ilişki ve işbirliklerimizde ortaya çıkan olaylar veya aydınlanan durumlar ya da farkına vardığımız gerçekler, vermemiz gereken kararların ciddiyetini anlamamızı sağlayabilir. Karar almaya zorlayabilir.
  İyimserlikte ve kötümserlikte sınır tanımıyoruz. Bazı şeyleri geride bırakmamız gerektiğini anlıyoruz. Aslında uzlaşmacı olmak ve huzuru sağlamak istiyoruz ama gerilim izin vermeyebilir.
  Mars ve Satürn’ün konumu mücadele, saldırganlık ve riskli durumların oluşması ihtimalini artırıyor. Çok dikkatli olunması, hızlı kararlardan, hareketlerden ve riskli işlerden kaçınılması gerekebilir 5 gün için. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri ön planda.

  KOÇ
  Olumsuz düşünmemeli, farklı fikirleriniz ve planlarınızla öne çıkmaya çalışmalısınız. Gerçekçi olarak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Gergin durumları doğru yönetmeli ve duygusal tepkiler vermemelisiniz.

  BOĞA
  Bazı konuların artı ve eksilerini doğru hesaplamanız gerekiyor. Kaliteyi ön planda tuttuğunuz kadar sayısal anlamda da bazı noktaları kaçırmamanızda fayda var. Gelirlerinizi artıracak işlere eğilmenin faydasını görebilirsiniz.

  İKİZLER
  Bazı konularda harekete geçmeden önce durum analizi yapmanız gerekebilir. Neyle karşı karşıya olduğunuzu anlamaya çalışmalı ve buna göre strateji geliştirmelisiniz. İlişkilerde ve işbirliklerinde eşitliğe önem vermeli.

  YENGEÇ
  İstikrarsız veya tahmin edilmesi zor hareketleri olan kişilere dikkat etmelisiniz. Ateşe benzin dökmek yerine kontrollü davranmak durumundasınız. Sunacağınız çözümler desteklenmese bile sakinliği korumalı.

  ASLAN
  Karşıt pozisyonda olduğunuz kişilerle ilgili duygusal problemler yaşanabilir. Yaşanabilecek tartışmaları veya gerilimi kendi yararınıza yönetebilirsiniz. Çözüm üreterek sizi kötü duruma düşürmeye çalışan kişileri engelleyebilirsiniz.

  BAŞAK
  Bazı konuları tartışarak çözüme kavuşturma ihtimali oluşturabilirsiniz. Ancak, ortamı germekten kaçınmalısınız. Maddi konularda risk almamanız durumunda başarılı olma şansınız artacaktır.

  TERAZİ
  Aceleyle ya da yanlış nedenlerle yapılan değişikliklerden kaçının. Eviniz veya ailenizle ilgili konularda manipülasyonlara dikkat. Olumlu sonuç elde etmek kolay olmayabilir. Bazı konular düşündüğünüzden daha karışık hale gelebilir.

  AKREP
  Meslektaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olun. Duygusal problemler bazı konulara katılımınızın sorgulanmasına neden olabilir. Fiziksel veya ruhsal anlamda durumunuzu güçlendirmek için çaba harcamalısınız.

  YAY
  Duygusal durumlar planlarınızda ani değişiklikler yapmanızı ya da yakınınızdaki kişilere tavırlarınızı değiştirmenizi gerektirebilir. Hemen sonuç çıkartmamakta fayda var. İmajınızı olumsuz etkileyecek olaylara dikkat.

  OĞLAK
  İstikrarsız veya tahmin edilmesi zor tavırları olan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz. Riskli hareketlerden kaçının. Diğerlerine güvenmediğiniz için altından kalkamayacağınız sorumluluklar alma ihtimaliniz var.

  KOVA
  Sağlığınızı ihmal etmeyin. Kişisel anlamda ilerlemek için zaman ve para bulmanız gerekebilir. Ön hazırlıklı olmanız durumunda hayal kırıklığı yaşama olasılığınız azalabilir. Gizli kalması gereken konuları gizli tutun.

  BALIK
  Eski arkadaşlarınız size yardımcı olabilirler ve dış dünyaya açılmanızı sağlayabilirler. Aşırı tepkiler vermeniz veya varsayımlara bağlı hareket etmeniz sizi aşağı çekebilir. Sizi suçlu hissettirerek, suistimal etmelerine de izin vermeyin.

  Yazının devamı...

  Ayrıntılar önemli


  Zira boşluktaki Ay, işlerin istendiği hızda ilerlemeyebileceğine ve ayrıntıların önemine dikkat çekiyor.

   Koç
  Ailenizde, aranızda yaş farkı olan bazı kişilerin konulara farklı şekilde bakmanızı sağlamaya çalıştığını görebilirsiniz. Bilgi sahibi yakınlarınızın yararlı tavsiyelerini alabilirsiniz.

  BOĞA
  Ziyaretler veya kısa yolculuklar olaylara bakışınızın farklılaşmasını sağlayabilir. Hayat tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni hobiler edinebilir, bunlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

  İKİZLER
  Ortaya çıkan fırsatlar iş hayatınıza, elinizdeki işlere veya sorumluluklarınıza yaklaşımınızı değiştirebilir. Kârlı işbirlikleri ya da ilişkiler kurma ihtimaliniz yüksek.

  YENGEÇ
  Bir türlü istediğiniz şekilde ilerleyemediğiniz konuları çözmenize yardım edebilecek haberler alabilirsiniz ya da elinize bu tür bilgiler geçebilir. Sevdiğiniz kişilere zaman ayırmalısınız.

  ASLAN
  İlişkilerinizde eleştirilere maruz kalmamak için hiçbir detayı atlamamanızda fayda var. Aksi takdirde, genelde hoşnutsuz kişiler bu fırsatı kaçırmayacaklardır.

  BAŞAK
  Finansal başlıklara daha detaylı bakmalısınız. Ayrıntıları atlamamalı, bütçenizi aşağı çekmenize yardım edecek değişiklikler yapmaya çalışmalısınız.

  TERAZİ
  İş ilişkilerinizde farklı bir çizgide ilerlemeniz, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirme çabanız, size olan güveni artırabilir. Dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

  AKREP
  Sizi motive eden kişilerle vakit geçirmelisiniz. Farklı konuşmalar size ilham verebilir. Düşüncelerinizin ve elinizdeki bilgilerin bilinir olmasını sağlayarak ilişkileri güçlendirebilirsiniz.

  YAY
  Hatıralarınızı canlandıracak kısa seyahatler söz konusu olabilir. Güvenmediğiniz ya da meslektaşınız olan kişilerle sırlarınızı veya düşüncelerinizi paylaşmamanızda fayda var.

  OĞLAK
  İniş çıkışlı ruh halleri olan veya işlerinize burnunu sokan kişilerden uzak durmalısınız. Hukuki, maddi veya önemsediğiniz başlıklarda zarar görmemek için doğru arkadaşlarla vakit geçirmelisiniz.

  KOVA
  Başkalarına yardım etmeye çalışmak başka, hiç üstünüze düşmeyen işleri yüklenmek başka... Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz, dikkat! Heyecan verici şeyler deneme ve yenilikler yapma zamanı.

  BALIK
  Alacak verecek, borçlanma başlıkları dikkat gerektiriyor. Maddi kayıplar yaşamamak için dikkatli hareket etmelisiniz. Sizden belli konularda akıl almak veya bazı konularda katkıda bulunmanızı sağlamak isteyen kişiler olabilir.

  Yazının devamı...

  Gergin bir hafta

  Sabah saatleri daha rahat akıyor; farklı gelişmeler veya hoşluklar olabilir. Öğleden sonradan itibaren, dört gün boyunca engellenmeler ve otorite konumundaki kişilerle zorluklar yaşanabilir.
  Akşam saatlerinde ise karşılanmayan beklentiler veya konsantrasyon sorunları görülebilir.

  KOÇ

  Konusunda uzman kişilere kulak vermeniz gereken günler. Kendinizi geliştirmeniz gerek. Aile üyelerinizden bazıları, yüz yüze olduğunuz durumları farklı açılardan görmenizi sağlayabilir.

  BOĞA

  Kısa mesafeli yolculuklar veya tanıdıklara ziyaretler, özgün bir durumu farklı açılardan değerlendirmenize neden olabilir. Yaşam tarzınızda değişiklikler yapmayı düşünmeye başlayabilirsiniz.

  İKİZLER

  Bazı fırsatlar veya yenilikler yüzünü gösterebilir. Bu gelişmeler ışığında sorumluluklarınızı farklı şekilde ele alabilirsiniz. Evle ilgili değişiklikler imajınızı da olumlu etkileyebilir.

  YENGEÇ

  Elinize geçen bilgiler, uzun zamandır giremediğiniz kapıları zorlamanızı sağlayabilir. Bitirilmesi gereken işleri ihmal etmemelisiniz. Tanıdıklarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz günler.

  ASLAN

  Sevgi temalı ilişkilerinizde hoşluklara açık günler. İnce ayrıntılara dikkat etmemek, şikayet ve eleştirilere maruz kalmanıza neden olabilir. Detayları atlamamalısınız.

  BAŞAK

  Maddi gerçekler bütçe yapmayı gerektiriyor. Ödemelerle ilgili karışıklıklar, detayları atlamamayı şart koşuyor bugünlerde. Evinizde bu konular da dahil yararlı değişiklikler yapabilirsiniz.

  TERAZİ

  Birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi farklı şekilde ele almanız, imajınızı güçlendirip güven kazanmanızı sağlayabilir. Sizi motive eden kişilerle vakit geçirmelisiniz.

  AKREP

  İlham veren kişilerle yapacağınız görüşmeler ufkunuzu açabilir. Bilgilerinizi iş arkadaşlarınızla veya sevdiğiniz kişilerle paylaşmanız ilişkilerinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

  YAY

  Yapacağınız ziyaretler veya kısa mesafeli yolculuklar anılarınızı canlandırabilir. Size güven vermeyen meslektaşlarınızla duygu ve düşüncelerinizi paylaşmamanızda fayda var.

  OĞLAK 

  İlişkilerinize karışan veya istikrarsız kişilerden uzak durun. Doğru kişilerle vakit geçirmeniz, sahip olduğunuz şeyleri korumak veya maddi birikimler anlamında stresi azaltabilir.

  KOVA

  Yeni şeyler keşfetmeye çalışmalı, sizi heyecanlandıracak işlere başlamalısınız. Bazı kişilere yardım etmek isterken abartmamanızda veya tutulamayacak sözler vermemenizde fayda var.

  BALIK

  Maddi alışverişlerde dikkatli olmalısınız. Sahip olduklarınızı korumanız, kayıplara karşı tedbirli olmanız gerek. Size danışan kişilerle ilişkilerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz.

   

  Yazının devamı...

  Niobe burçlar ve rüyalar

  KOÇ

  Önerilere ve pratik yorumlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak, kendi bildiğiniz gibi ilerlemeli, başkalarının yolunu takip etmemelisiniz.

  BOĞA

  Kişisel değişiklikler yapma niyetindeyseniz, herkese yapacaklarınızı anlatmamanızda fayda var. Sırlarınızı paylaşmanız işlerinizin karışmasına neden olabilir.

  İKİZLER

  Özel yaşamınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sırada bazı kişilerin yararlı katkıları olabilir ve geleceğinizi ilgilendiren olumlu şeyler yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ

  Sakinliğinizi korumanızda fayda var. Aksi takdirde bazı ilişkileriniz zarar görebilir. Öncelikle, işlerinizi gerektiği şekilde tamamlamaya odaklanmanız gerekiyor.

  ASLAN

  Daha fazla sosyalleşmeli, çevrenizi kullanmalı, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak adımları atmalısınız. Bazı değişiklikler bütçenizi etkileyebilir.

  BAŞAK

  Etrafınızdaki değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Bu durumda ortama uyum sağlamak veya arkanızı dönüp gitmek size kalmış. Bağlayıcı sözler de vermemelisiniz.

  TERAZİ

  Sorumluluklarınızı ihmal etmemeli, öte yandan daha fazla keyif alacağınız işlere yönelmelisiniz. Belli ilişkilerin farklı tekliflere dönüşme ihtimali olabilir.

  AKREP

  Başkalarının izinden gitmeniz maddi anlamda risk almanız anlamına gelebilir. Kişisel değişime meyilliyseniz, bunlar kendi tercihlerinize bağlı olmalı.

  YAY 

  İşle ilgili seyahatler, hukuki araştırmalar, iletişim ağını genişletmek nelerin mümkün olmadığını görmenizi sağlayabilir. Abartılı tepkiler vermekten sakının.

  OĞLAK

  Neler yaparak mutlu olabileceğinizi gözden geçirebilir, teknolojik yenilikleri takip edebilirsiniz. Sizi rahatsız eden kişileri tolere etmek zorunda değilsiniz.

  KOVA

  Gelir elde etme biçimlerinize ve ortak kaynak kullanımı gerektiren konulara odaklanmalısınız. Bazı ilişki ve işbirlikleri hayatınızı olumlu etkileyebilir.

  BALIK

  Üst pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizde olayları ciddiyetle ele almalısınız. Sizden ne beklendiğini netleştirmeniz ödül ve takdirleri toplamanızı sağlayacaktır.

  Yazının devamı...

  Niobe burçlar ve rüyalar

  KOÇ

  Sizi, düşünce yapınıza uymayan şeyler yapmaya iten kişiler olabilir. Önünüze çıkan her şeye olumlu yaklaşmalısınız. Kişisel gelişiminize önem vermelisiniz.

  BOĞA

  Eleştiri dozunu iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde, kendinizi tartışmaların ortasında bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz şeyler varsa, detaylı öğrenmeye çalışmalısınız.

  İKİZLER

  Bazı konuları abartabilir ya da bazı kişileri yanlış yönlendirebilirsiniz. Ancak, tüm bunları yaparken karşınızdaki kişinin kim olduğunu unutmamanızda fayda var.

  YENGEÇ

  Maddi başlıklı konularda sizi hafife alan kişiler olabilir. Neye yatırım yaptığınız önemli. Baskılara rağmen yararınıza olmayan anlaşmalardan kaçınmalısınız.

  ASLAN

  Düşüncelerinizi paylaşabilir ve hayattan keyif almaya bakabilirsiniz. Sizi motive eden ve size iyi gelen kişilerle birlikte olmaya çalışın. İmajınızı yenilemek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK

  Yaratıcılığınızı kullanarak yapabileceğiniz yeni şeyler olduğunu görebilirsiniz. Farklı fikirlere kulak vermenin faydası olabilir. Bu sayede bazı seçimler yapabilirsiniz.

  TERAZİ

  Uyuşmazlıklar ve anlaşmazlıklar ön planda. Çevrenizdekilere gereğinden fazla bir şey söylememeye özen göstermelisiniz. Daha politik olmanızda fayda var.

  AKREP

  Belli konuları hafife alabilir veya altından kalkamayacağınız işlere soyunabilirsiniz. Bütçenizi aşmamanız durumunda tatminkâr sonuçlar ortaya çıkabilir.

  YAY

  Yapmak istediğiniz değişiklikler var ve size karşı çıkan herkesi bastırarak kendi bildiğiniz yoldan gidebilirsiniz. Hayatın keyfine varmak niyetindesiniz ve doğru yoldasınız.

  OĞLAK

  Bazı kişiler ortamı gererek sinirlerinizi bozabilir veya başkalarının hareketleri nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Maddi gelirlerinizi artırmanın yollarını arayabilirsiniz.

  KOVA

  İnsanlarla uğraşırken eski anılarınızı hatırlayabilirsiniz. Bu sefer aşırılıklara kaçmadan veya başkaları adına hareket etmeden ilerlemenin faydasını görebilirsiniz.

  BALIK

  Başkalarının istekleri doğrultusunda değişiklikler yapmanız gerekmiyor. Başarmak istediğiniz alanlar varsa kendi isteklerinize göre hareket etmelisiniz.

  Yazının devamı...

  Otorite savaşları yaşanabilir

  Otorite savaşları yaşanabilir. Aynı zamanda alışılmadık olaylara ve rutin dışı gelişmelere açık günlerde olacağız hafta genelinde. Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede olacak.

  Koç
  İlişki ve işbirliklerinizde sonlanma veya sonuçlanma enerjileri söz konusu olabilir. Karşı tarafın hayatındaki gelişmeler sizi destekleyebilir. İlişkilerde önemli kararlar alınabilir.

  Boğa
  İş hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren başlıklarda önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerde sonlanma veya sonuçlanma enerjileri devrede 10 gün boyunca.

  İkizler
  Maddi başlıklı konularda aksiliklere ve sıkıntılı durumlara açık birkaç günün içindesiniz. Sakinliğinizi korumalı, kontrolünüzü kaybetmeden tavır koymalısınız.

  Yengeç
  Ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Aile üyelerinin hayatlarındaki problemlerle ilgilenebileceğiniz, hassasiyet içeren bir süreçtesiniz.

  Aslan
  Göz önünde olacağınız, iş hayatınızda önemli gelişmelere açık 10 günlük süreçtesiniz. Doğru kişilerle doğru şekilde konuşarak statünüzü artırabilir, maaş artışı, terfi gibi avantajlar elde edebilirsiniz.

  BAŞAK
  Artan görev ve sorumluluklarınız üzerinizde baskı yaratabilir. Maddi başlıklı konularda da gecikmelere ya da toplu para gelişlerine açık 10 günlük süreç.

  TERAZİ
  Hassasiyetin arttığı, hayatınızla, kendinizle veya sağlığınızla ilgili önemli kararlarınızı devreye sokabileceğiniz, sonlanma ve sonuçlanma enerjisi içeren süreçtesiniz. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

  AKREP
  Kadersel etkileri akla getiren 10 günlük süreçtesiniz. İş hayatınızda veya maddi durumunuzda problemler yüzünüzü gösterebilir. Aile üyelerinin desteği iyi hissetmenize yardım edebilir.

  Yay
  Arkadaşlık ilişkilerinizde veya sosyal çevre ilişkilerinde hassassınız. İlişkilerde zorlanabileceğiniz, yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz bir süreç sizi bekliyor.

  Oğlak
  İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren önemli gelişmelere açıksınız. Belli iş ya da projelerinizde sonlanma ya da sonuçlanma enerjileri yaşanabilir.

  KOVA
  Hukuk, seyahatler, bilişim, eğitim, yabancılarla ilişkiler başlıklarında sonuçlanma ve sonlanma enerjileri devrede. Belli konuların iç yüzü anlaşılabilir. Ufak tefek kazalara karşı tedbirli olmanızda fayda var.

  BALIK
  Sinirlerinize hakim olmanız gereken günler. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda toplu para girişleri veya çıkışları söz konusu olabilir ya da bu başlıklarda bazı şeyler sonlanıyor.

   

   

  Yazının devamı...

  Güç gösterileri gergin ortamlar

  Genel anlamda güç gösterilerini, sözel tartışmaları, gerilimi artıran bir atmosfer olsa da, öğle saatleri civarında kısmen de olsa daha rahatlamış hissedebiliriz.

  KOÇ
  Özel yaşamınızda tartışmaların arttığı, seyahatler esnasında aksiliklere açık birkaç gün. Öfkeli tepkiler vermekten, ani kararlar almaktan veya ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

  BOĞA
  İnsanların işlerinize karışmasına izin vermemeli ve sırlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız. Maddi, hukuki ya da sağlıkla ilgili konuların özel olarak ele alınmasında fayda var.

  İKİZLER
  Birkaç gün diğerleri için bir şeyler yapmak, başkalarına yardım etmek hoşunuza gidebilir. Kendinizi meşgul etmeniz özel yaşamınızdaki gerilimin azalmasına veya tartışmalardan sakınmaya da yardım edebilir.

  YENGEÇ
  Duygusal anlamda yoğun günler. Hassasiyetleri doğru kullanmalı ve olumlu yönde ilerlemeye çalışmalısınız. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz hayatınızı daha basitleştirebilir.

  ASLAN
  Bazı kurum ya da kuruluşlarla aranızda negatif ortamlar oluşabilir veya enerjinizi ve zamanınızı çalan kişiler sizi gerebilir. Baskılara boyun eğmek yerine kendi ihtiyaç ve isteklerinizi ön plana almalısınız.

  BAŞAK
  Aranızda yaş farkı olan kişilerle girişeceğiniz iş ve projeler karşılıklı yardımlaşma teması altında her iki taraf içinde faydalı olabilir. Ancak, yardımlaşmanın maddi değil, zaman ve bilgi paylaşımı şeklinde olmasına özen göstermelisiniz.

  TERAZİ
  Bazı akrabalarınızın karşı karşıya kaldığı problemler gelecek planlarınızı yenilemenizi ve hayat hakkında daha fazla düşünmenizi gerektirebilir. Yardıma hazır olmanız güzel, bu sayede yeni tecrübeler de edinebilirsiniz.

  AKREP
  Birkaç gün için biraz da kendinize vakit ayırmak, kendinizi şımartmak ve sevdiğiniz kişilerle keyifli planlar yapmak isteyebilirsiniz.

  YAY
  Bugünlerde tanışacağınız veya vakit geçireceğiniz bazı kişiler üretkenliğinizi artırmanızı ve kendinizi göstermenizi sağlayacak planlar yapmanıza yardım edebilirler. İlham veren kişilerle karşılaşabilirsiniz.

  OĞLAK
  Hiç kimsenin işlerinize burnunuzu sokmamalı ve özel hayatına karışmamalısınız. Bu anlamda sizi yanlış yönlendiren kişiler olabilir. En güzeli, kendinize veya başkalarına ait sırları kimseyle paylaşmamak.

  KOVA
  Kurallara uygun davranmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak bu sayede dahi belli konulardaki karşıt görüşlerinizi açıkça ortaya koyma şansını bulabilirsiniz.

  BALIK
  Evinizi, ailenizi, yaşadığınız yeri veya çok sevdiğiniz kişileri ilgilendiren plan ve programlara zaman ayırabileceğiniz günlerdesiniz. Bu kişileri iyi hissettirmeye çalışmak birinci önceliğiniz olabilir birkaç gün için.

  Yazının devamı...

  Kazalara karşı dikkat!


  Akşam saatlerinde ise ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar dikkat gerektiriyor. Öfke kontrolü yapmak daha zor olabilir. Saldırgan tutumlu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmakta fayda var.

   KOÇ
  Anılara dönmek sizi aşağı çekebilir. Olumsuz düşünmeyi bırakmalı, hayatın size sunduklarının tadını çıkarmalısınız. Yollarda veya tartışmalar esnasında kontrollü olmanızda fayda var.

  BOĞA
  Sizi yanlış tanıtan kişiler olabilir. Hiçbir şeyi yarım bırakmamalı, konuşulmamış şey kalmadığından emin olmalısınız. Kendinizi en iyi şekilde tanıtmanız ve gereken düzeltmeleri yapmanız gerekiyor.

  İKİZLER
  Duygusal başlıklarda yanıltıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Varsayımlara göre hareket etmemeli, belli konularda açıklamalar yapmadan önce gerçekleri ortaya çıkarmalısınız.

  YENGEÇ
  Kişisel bilgilerinizi, sırlarınızı veya yakınınızdaki kişilere ait sırları kimseyle paylaşmamalı, başkaları hakkında yapılan konuşmalardan kaçınmalısınız. Duyduğunuz her şey doğru olmayabilir.

  ASLAN
  Farklı amaçlar ya da niyetlerle de olsa başkalarına yardım edebileceğiniz günler. Liderlik özelliklerinizi göstererek sağlam bir geleceğe adım atabilirsiniz.

  BAŞAK
  Bazı kişilerin yapmaya çalıştığı değişiklikler sizi ikna edemeyebilir. Ancak, maddi manevi ya da özel hayatınız anlamında size bir zarar vermiyorsa, karşı tarafa özgür bir alan bırakmak kimseden bir şey götürmez.

  TERAZİ
  İkili ilişkilerinize ya da işbirliklerinize yaklaşımlarınızı güncelleyebilirsiniz. Önemli kararlar almanızı sağlayacak ve stresi azaltacak destekler söz konusu olabilir.

  AKREP
  İstediğinizi alamayacağınızı ya da adil olmadığını düşündüğünüz konularda pazarlık yapmaktan kaçınabilirsiniz. Ancak, adil anlaşmalar yapmak ve istediğinizi almak için pazarlık masasına oturmanız gerekiyor.

  YAY
  Bir ilişki veya işbirliği sayesinde belli konularda hız kazanabilir veya yükselme şansı yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bu ilişki hayallerinizi gerçekleştirmenize yardım edebilir.

  OĞLAK
  Size anlatılanların veya elinize geçecek olan çok sayıda bilginin öncelikle doğrulanması gerekiyor. Dolayısıyla, size söylenenleri aktarmadan veya söylenenlere karşılık vermeden önce iyice araştırma yapmalısınız.

  KOVA
  Yaşam tarzınızda kalitenize uygun değişiklikler yapabilirsiniz. Güvendiğiniz bazı kişilerin sizi yanıltmadığını görebilirsiniz. Aykırı davranmamanın olumlu geri dönüşleri olabilir.

  BALIK
  Her anlatılana inanmamalısınız. Bazı kişilerin gerçek olarak aktardıkları sizin için kayıp anlamına gelebilir. Tuhaf duran şeylerin üzerine gitmek ve doğruluğunu araştırmak en iyisi olabilir.

  Yazının devamı...