• GÜNDEM
 • DÜNYA
 • EKONOMİ
 • SPOR ARENA
 • VİDEO
 • SEYAHAT
 • KELEBEK
 • YAZARLAR
 • SON DAKİKA
 • Bana da öğretin

  Önceki gün denize girerken objektifleri fark eden güzel oyuncu, ne gizlenme gereği duydu ne de havluya sarıldı. Muhabirlerle sohbet eden İşçil, onlardan magazin sayfalarında yer alan fotoğrafların nasıl çekildiği hakkında bilgi aldı.

  Mayolu Gülben

  Seda Sayan ve Hülya Avşar’ın mayolu fotoğrafları basına yansıyınca, Gülben Ergen Twitter’ına “Ben de Bodrum’a geliyorum ama beni mayolu çeken yok” yazmıştı. Gündoğan Gandil Otel’de çocukları ve annesiyle tatil yapan şarkıcı, aldığı tüm tedbirlere rağmen mayolu görüntülenmekten kurtulamadı. Sabahın erken saatlerinde çocuklarıyla birlikte denize giren Ergen, objektifleri fark edince yardımcısından havlusunu getirmesini istedi ve apar topar sudan çıktı.

  Yürürken değil, denizde çekin

  Akrep Nalan, önceki gün Gölköy Ece Beach’de sevgilisi Alişan Çiçek’le denize girdi. Şarkıcı, bir süre yüzdükten sonra muhabirlere “İnşallah beni plajda yürürken çekmediniz. Çekecekseniz, yüzerken çekin” dedi.

  Hamileyim

  Yeşim Erçetin, üç aylık hamile. Eşi Emre Matraş’la Bodrum’da tatil yapan Erçetin, geçtiğimiz gün Local Beach’de objektife yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden şarkıcı, “Üçüncü kez hamileyim. Diğer ikisini aldırmak zorunda kalmıştım, ancak bu kez doğuracağım. Bebeğim şu an üç aylık” dedi. Geçtiğimiz yılın ağustos ayında Bodrum’da yıldırım nikâhı kıyan Matraş ve Erçetin, evlendikten dört ay sonra boşanma haberleriyle gündeme gelmiş, çift kısa bir süre sonra barışmıştı.

  Yazının devamı...

  Balıklama

  Sevgililer önceki gün Bianca Beach’de denize girdi. Genç oyuncu suya balıklama atlarken, objektife böyle yansıdı.

  Öpmeye doyamadı

  Eşi Sinan Serter işleri nedeniyle tatile çıkamayınca, Özlem Yıldız oğlu Demir’i de alıp ailesiyle Bodrum’a geldi. Akyarlar’daki Kılavuz Otel’e yerleşen ünlü sunucu, önceki gün pembe bikinisiyle deniz kenarına indi. Bakıcısıyla denize giren Demir’i sahilden takip eden Yıldız, daha sonra onu kucaklayıp öpücük yağmuruna tuttu.

  Jet-ski keyfi

  Bebek bekleyen Işın Karaca-Sedat Doğan çifti, Akyarlar’daki Camelot Otel’de görüntülendi. Karaca, yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte denize girip güneşlenirken, dövmeleri ve rastalı saçlarıyla dikkatleri üzerine çeken Doğan da jet-ski’yle hız denemesi yaptı.

  Güneşlenmeden önce makyaj

  İbrahim Tatlıses’in şov programıyla ünlenen oryantal Didem, geçtiğimiz gün Gümbet’teki Bianca Beach’deydi. Plaja Tanyeli ile birlikte gelen Didem, şezlonguna uzanmadan önce makyajını tazeledi.

  Asya Tuana tatilde

  Şarkıcı Yeliz Yeşilmen ve işadamı Ali Uğur Akbaş, Bodrum tatillerine Rixos Otel’de devam ediyor. Çift, önceki gün 1 yaşındaki kızları Asya Tuana ile plajda objektife takıldı. Asya Tuana’yı önce kumlarla oynatan Yeşilmen, daha sonra minik bebeği suya soktu.

  Çocukları yüzdürdüler

  Son olarak “Akasya Durağı” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Suat Sungur, ailesiyle Fink Beach’de tatilde.

  Yazının devamı...

  Tekne küçük geldi

  Ünlü sunucu bir ara, Şükür ve bir arkadaşıyla birlikte güneşlenmek için teknenin ön tarafına geçti. Ancak tekne üç erkeğe dar gelince, arkadaşlar güneşlenmekte zorlandı...

  Ceyla keyifsiz

  10 yıl evli kaldığı petrolcü eşi Şery Şahnavaz’dan boşandıktan sonra 140 trilyonluk bir servetin sahibi olduğu öne sürülen Ceyla Gölcüklü, tek başına çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. İstanbul sosyetesinin bu ünlü siması, önceki gün Maça Kızı Otel’in iskelesindeydi. Arkadaşlarıyla sohbet eden Gölcüklü’nün keyifsiz olduğu dikkatten kaçmadı.

  Konsere yatla gitti

  Fatih Ürek, Lola Beach’te düzenlenen Happy Hour partisinde konser verdi. Ünlü şarkıcı, Lola Beach’e yakın dostu Dinçer Azaphan’ın yatı ile gitti. Yatla Torba’dan hareket eden Ürek, daha sonra zodyak bota binip karaya çıktı.

  Savarona Bodrum’da

  Ünlü armatör ve sanayici Kahraman Sadıkoğlu, yakın dostları Fatoş-Ertuğrul Hataylı çiftinin çocuklarının düğünü için Türkbükü’ne gitti. Beldeye Atatürk’ün yatı Savarona ile giden Sadıkoğlu, daha sonra yata ait zodyak botla karaya çıktı. Ardından Divan Palmira Otel’de Hataylı çiftiyle buluştu.

  Orhan Baba’nın tatil keyfi

  Bir süredir eşi Sevim Emre ile birlikte Bodrum’da tatil yapan Orhan Gencebay, önceki gün bir yakınlarının teknesinde güneşlendi. Tekneye zodyak botla giden çift, daha sonra konakladıkları Divan Palmira Otel’in havuz başında dinlenmeye çekildi.

  Kadriye Beach açıldı

  Torba’daki Vural Motel’in beach’i önceki gün açıldı. Kadriye Özcan’ın sahibi olduğu beach’in açılışına Şefik-Şebnem Öztek, Fatih Ürek, Ferdi Özbeğen, Akrep Nalan, Fedon gibi tanınmış isimler katıldı. Motelin önündeki sahile ‘Kadriye Beach’ adını veren Özcan, açılış yemeğinde konuklarıyla yakından ilgilendi.

  Yazının devamı...