• GÜNDEM
 • DÜNYA
 • EKONOMİ
 • SPOR ARENA
 • VİDEO
 • SEYAHAT
 • KELEBEK
 • YAZARLAR
 • SON DAKİKA
 • İçten dışa doğru gelen güzellik

  Kıyafetlerimizin şıklığı ve güzelliği için büyük özen gösteriyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz. Peki ya iç giyiminiz için de aynı özeni gösteriyor muyuz? Dış güzelliğiniz kadar, iç güzelliğiniz de o kadar önem taşıyor. Ne giyerseniz giyinin, iç giyiminizin düzgün olması da giydiğiniz kıyafetleri daha muntazam gösterir. Eskiden beyaz gömleğin içine beyaz ve ten rengi çamaşır haricinde giyilmezdi ama son yıllarda, beyaz gömleğin içine leopar bir çamaşır çok iyi durabiliyor. Her sabah güne başlarken vücuduna ilk değen iç giyim insanın modunu belirlenmesinde o kadar etkili ki.


  İç çamaşırı dünyası en az dış giyim dünyası kadar iddialı. Bu hafta işlerini tutkuyla yapan, kadınların iç güzelliğine tasarımlarıyla katkıda bulunan tasarımcılar Raquel Alhale Rodrig ve Melis Piroğlu’nu sizlerle buluşturuyorum. Raquel Alhale Rodrig ve Melis Piroğlu, “Her kadın güzeldir ve kendini güzel hissetmeyi hak eder” diyor. Giyinmenin birinci kuralının iç çamaşırıyla başladığını belirten,
  Fifth Sense’nin kurucuları Rodrig ve Piroğlu, şunları söylüyor.

  HER KADIN GÜZELDİR

  “Kadınlara önce ‘ben’ demeyi hatırlatmayı amaçlıyoruz. Gün içinde birçok role giren kadın, her gün eşine, işine, çocuklarına vakit ayırırken kendini unutabiliyor. Aslında her sabah güne başlarken vücuduna ilk değen iç giyim, kadının modunu belirlenmesinde o kadar etkili ki. Gözünüze hitap eden ruhunuzu da okşar. Kendiniz için seçeceğiniz bir iç giyim, sizi gün içinde hem kadın hissettirir hem de öz güveninizi arttırır. Bu, duruşunuza ve güzelliğinize yansır. Her kadın güzeldir ve kendini güzel hissetmeyi hak eder.


  DOĞRU SEÇİM YAPILMALI

  Güzel ve zarif bir görünüm yaratmak istiyorsanız, iç çamaşırını da doğru seçmelisiniz. Giyinmenin birinci kuralı iç çamaşırıyla başlar. Bu sebeple takı, çanta, kıyafet alışverişinden çok Fransız kadınlarının alışveriş sepetinden en çok aldığı ürünlerin ilk sırasında iç çamaşırı gelir. Biz de tamamen kadınlardan oluşan ekibimizle, kadınlara güzelliğini içten yakalamalarına vesile olduğumuz için çok mutluyuz.


  ŞIKLIK VE GÜNLÜK KONFOR

  2015’te Fransa’da doğan ve o günden bugüne Fransız iç giyiminin şıklığını günlük konfor ile buluşturan Fifth Sense, kendisi için giyinen kadınlara kendilerini yüksek sesle ifade etme imkânı tanıyor. Güncel form ve kalıpları, romantik ve masalsı bir hayal dünyasıyla zamansız bir iç giyim deneyimi sunmak için tasarlıyoruz. İç giyimin yanı sıra geniş bir mayo ve plaj koleksiyonu ile plajları rengârenk boyayarak, küçük flörtöz parçaları ile kadınların her anına dokunmayı amaçlıyoruz.”

  Diğer Yeni Yazılar

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

  Kahve keyfini zirvede yaşamak isteyenlere... Mutlaka keşfetmeniz gereken 5 kahve!
  Sınırları Aşmak İçin Güvenilir Yöntemler Şirketinizi E-İhracat İle Uluslararası Pazarlara Açın!
  2022'de Marmara Denizi'ni neler bekliyor? İşte merak edilen her şey!
  Marmaris tatilinizi güzelleştirecek 5 detay!
  Hayalinizdeki termal tatili gerçeğe dönüştürmenin 4 yolu

  Yazarın Diğer Yazıları

  1. Kar yağdı mikroplar öldü mü
  2. Hatırlatma dozu neden çok önemli?
  3. Hipoglisemiyi ciddiye alın
  4. Omikron soruları
  5. Doğru yolda mısınız
  6. Salgın ne zaman bitecek
  7. Mükemmel bir sağlık için 10 tavsiye
  8. Salgın bizi uykusuz bıraktı
  9. Omikron tsunamisi durdurulabilir mi
  10. Omikron krizi büyüyor