• GÜNDEM
 • DÜNYA
 • EKONOMİ
 • SPOR ARENA
 • VİDEO
 • SEYAHAT
 • KELEBEK
 • YAZARLAR
 • SON DAKİKA
 • Mars ikizler burcunda nasıl davranmalıyız?

  Günaydın yepyeni bir hafta sonundan hepinize…

  Bu pazar konumuz Mars’ın ikizler seyrini nasıl kendinize yönelik kullanmanız gerektiğini konuşacağız. 

  Kullanma, bilgi edinme ve aktarma ve entelektüel başarılar elde etme dürtüsü, Mars'ı İkizlere düşen insanlarda son derece güçlüdür. Bu türler, akademik olarak veya bilgi ve zihinsel becerilerini geliştirmeye hizmet eden her türlü çalışma programında başarılı olmaya yönlendirilir. Genel olarak, çok çeşitli konularda çok yönlü düşünür ve pratik sorunlara yenilikçi çözümler düşünme becerisiyle iyi, motive olurlar.

  Bununla birlikte, sürekli konsantrasyondaki zorluklar ve aynı anda çok fazla şeyle yüzeysel olarak uğraşma eğilimi, gerçek potansiyellerine ulaşmalarının önünde engel olabilir.   

  Doğum haritanızda Mars ikizler burcundaysa konsantrasyon olma durumunuz daha zor olabilir. 

  Bu dönemi en verimli olarak spor, yüzme, bisiklet ve yürüyüşle çözebilirsiniz. Kardiyo yapmak ya da fiziksel görüntünüze hızlı bir şekil vermek için harika bir zaman olduğu söylenebilir. 

  Özellikle söylediklerinize ve yazdıklarınıza bu dönem çok dikkat etmelisiniz.

  Çünkü kolayca bağlamdan çıkabilir ve bir çatışmaya neden olabilir. Kampanya düzenlemek, Pazarlama yapmak ve network oluşturmak için müthiş bir zamandasınız. Bu konulara enerjinizi kanalize edin. Yeni sosyal medya alanları ve uygulamaları keşfedin. 

  Çevrenizdeki en sevdikleriniz bile gözünüze batabilir. 

  Beyniniz ve fikirleriniz en yüksek randımanda çalışıyor. Bunu kendi yararınıza kullanın. Bu enerjinizi kendi işlerinizle ilgilenerek ve yeni potansiyellerinizi keşfederek kullanmalısınız. 

  Bundan sonraki serüvenimiz 24 Nisan’da Mars’ın yengeç burcuna geçmesi olacak. Bu yüzden kendinizi daha tutarsız ve iş başlatıcı hissedemeyebilirsiniz. Buna ön hazırlık yapmak adına bu dönemi daha iyi kullanmalısınız. 

  Kişinin ancak eylemine katabildiği malzemeden, eylemin sonucu ortaya çıkar. Bunu yemek yapmaya benzetebilirsiniz. Bir yemeğin içine tuz koymazsanız yemek piştikten sonra ondan tuz tadı beklemeniz ne kadar doğru olur? Oysa günümüzde hepimizin durumu bu değil mi? Yöneticilerimize, ailemize bir şeyler sormak yerine hep onların adına düşünüyoruz. Aslında doğru sorular her şeyi çözebilir. Özensiz yaptığınız işlerin sonucunda başarılı bir şeye dönüşmesini beklemeyin. Mars yengeç davranışların sonuçlarını bekler. Bu alanda 11 hazirana kadar kalacak. Bu yüzden bugünden 24 Nisan’a kadar yapacağınız her özenli ve itinalı çalışma sonrasında beklemeye değecek noktada olacak. Ortaya çıkan şey senden bağımsız değil ve olmayacak. Şu an da mevcut olduğunuz halinizden ve sahip olduğunuz nitelikler ne durumduysa ilerleyen süreçlerde de bunlar ortaya çıkacak. Çok derinlere bakmaya gerek yok, Bir şeye karşı tutumunuz hayata karşı tutumunuzdur. 

  Unutmayın ki gezegenler bize bir şey yapmaz. Sadece onların kurallarını doğru anlamadığımızda ve yeryüzünde uyumlu ilerlemediğimizde senkronize olamayız.

  Astroloji gelişmekte olan bir zihnin arketipidir. Kendinizi güncelleyin… 

  Bugün saat 13:00’da Radyo D “astromatik cevaplıyor” programımızda olmayı unutmayın. Sizleri heyecanla bekliyorum…Burçlarınızın haftalık şarkılarını bakalım yakalayacak mısınız? 

  Mutlu günler dilerim…

  Diğer Yeni Yazılar

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

  Alışverişe ayırdığınız zamana keyif katan ipuçlarını keşfedin!
  1 Mayıs’ta yeni dönem başlıyor! Ankete katıl, sen de deneyimlerini paylaş!
  İşini dijitale taşıyamak isteyen KOBİ’lere önemli ipuçları
  Şehrin odak noktasında yaşamanın avantajları
  İzini sür: Sağlıklı yaşam tabağında ne olduğunu bilmekle başlar!

  Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yatağa çıplak girmek lazım!
  2. Bazı kadınlar neden evlilikleri bittiği halde boşanmak istemez?
  3. Yapılan twerk dansı değil cinsel istismardır
  4. Hayat tekrarları, aşk tesadüfleri sever
  5. Çocuk cinsel istismarına karşı ebeveynlerin yapabileceği 10 şey
  6. Hegemon anne sendromu ve yeterince iyi annelik
  7. İlişkiler neden kısa ömürlü oluyor?
  8. Uyumadan önce yapılan seksin faydaları nelerdir?
  9. Emine Bulut ve Türkiye’nin konuştuğu kadın cinayetleri
  10. Boşanmanın çocuklar üzerindeki etkileri