GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Zyxel, bu yıl WiFi 6 ve Bulut çözümlerine odaklanacak

Zyxel, 2020 hedeflerini Antalya’da gerçekleştirilen Çözüm Ortakları Toplantısında stratejik partnerleri ile paylaştı. Zyxel,Türkiye’deki tüm iş ortaklarıyla bir araya geldiği “Vizyon 2020” etkinliğinde bu yıl WiFi 6 ve Bulut çözümlerine odaklandığını açıkladı.

Hürriyet Haber

Etkinlik kapsamında ZyPartner Programı’na dâhil olan çözüm ortaklarına; yeni ürünler, 2020 yol haritası ve ağ pazarı trendleri hakkında bilgiler aktarıldı. Sağlık, eğitim, turizm alanında 2019 yılında gerçekleştirilen başarılı projeler ve dikey pazarlarda yapılan çalışmaların da değerlendirildiği organizasyonda Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, katılımcılara pazardaki yeni iş fırsatlarını ve Zyxel’in dijital dönüşüm stratejisini de anlattı.

Zyxel Satış Mühendisi Kerem Kırkıç ise Dijital Ayak İzi ve Şirketinizin Geleceği konu başlıklı sunumunda WiFi 6 ve Bulut teknolojisine dair yeni trendlerden bahsetti.

2019’un en başarılı projelerinin de ödüllendirildiği kanal konferansında, partnerler arasında ekip ruhu bilinci ve sinerjiyi artırmak hedefiyle çeşitli takım etkinlikleri de gerçekleştirildi.  

Etkinliğin açılış konuşmasında ZyPartner Programı’na dahil olan iş ortaklarına teşekkür eden Zyxel Türkiye Kanal Müdürü Tuğba Şişik 2020’nin WiFi 6 yılı olacağını söyledi: WiFi 6’nın ev ve ofis ortamları için, daha güçlü, daha güvenilir ve daha hızlı bağlantı desteği sunacağını anımsatan Şişik, WiFi 6 ile WiFi 5'in 3 katı kadar yüksek indirme hızlarına ulaşabileceğiz. Dağıtıcıya bağlanan cihaz sayısı artacak ve çok daha hızlı veri akışı sağlanabilecek. Bu teknolojik gelişme doğrultusunda siz Zypartnerlarımızla çok daha fazla yeni iş fırsatları elde edeceğiz” dedi.

Tuğba Şişik sözlerini şöyle sürdürdü:

”Sektör araştırma verileri ağ teknolojilerine olan ilginin artacağını açıkça gözler önüne seriyor. Pazarın ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilere daha iyi hizmet vermek ve daha rekabetçi bir kimliğe bürünen iş dünyasında çevik kalabilmek için kurumların güçlü bir ağ altyapısı ihtiyacı bulunmakta. Bu nedenle 2020 yılında ülke genelinde iş hacmimiz büyük bir oranda ivme kazanacak. 2020 yılında bulut çözümlerine ağırlık vereceğiz. Kurumlara esneklik ve maliyet avantajı sunan Nebula Bulut Çözümleri Ürün Ailemiz genişlemeye devam edecek. Yılın 2. yarısında hem bulut, hem güvenlik, hem de switch kategorisinde yeni ürünlerimiz pazara sunulmuş olacak.”

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

FPK sistemiyle otomobil sahibi olmanın 4 avantajı!
3 gün boyunca müzik, teknoloji ve yaratıcılığa yolculuk... Sürprizlerle dolu Sonar İstanbul’u keşfedin!
Sevgililer Günü önerisi: Bu hediyeyle sevgilinizi kendinize tekrar aşık edin
Omega-3’ün faydaları nelerdir? Alırken nelere dikkat etmeli?
Sevgi ve huzur dolu bir ev için dekorasyonu nasıl yapmalısınız?

SON DAKİKA HABERLER

  1. Akıllı tartı, 12 farklı hassas ölçümü saniyeler içinde yapıyor
  2. Hitachi, VSP5000 platformunu tanıtıyor
  3. Dijital dönüşüm aynı zamanda bir modernleşme projesi
  4. Akademik dünya da 'oyuna' kayıyor
  5. Redmi Note 8: İşte geçen yılın en çok satan telefonu
  6. Yeni iPhone'lar için kötü haber geldi
  7. Elektrik-elektronik sektörünün ihracat şampiyonları belli oldu
  8. Gaziantep'te "Zeka Gücü Sınıfı" açıldı
  9. Savunma sanayi bilişim profesyonelleri TestDefence etkinliğinde buluştu
  10. Kas hastası çocuklar için 'mobil yürüme robotu'