• GÜNDEM
 • DÜNYA
 • EKONOMİ
 • SPOR ARENA
 • VİDEO
 • SEYAHAT
 • KELEBEK
 • YAZARLAR
 • SON DAKİKA
 • Bölgesel Fazlalıklardan Lipo Kavitasyon İle Kurtulun

  Vücudumuzdaki yağların sadece bir noktada depolanması ile oluşuyor bölgesel fazlalıklar. Bu fazlalıklar yüzünden aynaya bakmak dahi çekilmez bir hal alıyor. Ama artık bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için bazı sistemler var. Bu sistemlerden biride Lipo Kavitasyon. İşte işin sırrı.

  Uygulama öncesi yağ ve kas analizi yapılıyor ve beden ölçüleriniz alınıyor. Seanslar 7-10 gün aralıklarla uygulanıyor. İşlem ultrason başlığına benzeyen başlıkla yapılıyor. Özel jel bu başlık yardımıyla söz konusu bölgeye yediriliyor. Uygulama bittikten sonra bölgede sıkılaşma sağlanması için tripollarradyofrekans uygulanıyor. Dolayısıyla, birlikte yapılan 2 işlem ile bir yandan incelirken diğer yandan sıkılaşıp kaliteli cilde sahip oluyorsunuz. Uygulama bittikten sonra kişinin beden ölçüleri tekrar alınıyor ve sonuçlar sıcağı sıcağına gözleniyor.

  Bu sistemin en güzel tarafı seansların kısa sürmesi, acısız cerrahisiz bir uygulama olması ve bir de uygulamanın çok zaman almaması. Bu sistemi uygulatırken sıcak masaj yaptırılıyormuş hissi oluşur ve kulaklarda rahatsızlık vermeyen bir çınlama duyuluyor. Uygulama bittiğinde çınlama da bitiyor.

  Biz sabırsız kadınlar için LipoCavity sisteminin en güzel tarafı sonuçların toplam seanslar sonunda değil her seansın sonunda ölçümlerle alınması. Her seans sonunda incelme elde ediliyor ve bu durum biz kadınları daha da motive ediyor. Bu sonuçlar elbette kişinin yağ oranına göre değişiyor. Yağ oranı fazla olan kişilerde incelme de fazla oluyor doğal olarak. Yağ analizleri sonrasında da mezurada gördüğünüz incelmeyi yağ oranınızın azalması ile de gözlemleyebiliyorsunuz. Böylece düşman gibi görünen aynalara bakmaya doyamıyorsunuz.
  Hatırlatayım işlem öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Uygulama öncesi 3 saat yemek yenilmemesi, işlemden 1 gün önce ve işlemden sonraki birkaç gün 2 litre su içilmesi ve uygulama sonunda 2-3 gün boyunca diyetisyen tarafından hazırlanan düşük yağ içeren özel diyet programının uygulanması gerekiyor. Bunun amacı diyetteki yağ oranı düşürüldüğü için bu esnada vücut enerji kaynağı olarak ultrasonla yağ dokusunun parçalanması sonucu oluşan yağ asitlerini enerji kaynağı olarak kullanmaya başlamak. Bunun sonucunda da uygulama yapılan bölgede incelme oluyor.

  Herkese uygulanabilir bir sistem olan Lipo Kavitasyon, sonuçları aşama aşama görmek isteyen biz sabırsız kadınlar için biçilmiş kaftan. Bizi mutsuz eden, giydiğimiz her kıyafetin şeklini kaybetmesine neden olan bölgesel fazlalıklarımızdan Lipo Kavisyon ile kurtulabiliriz. Tabii ki hep söylediğim gibi doğru ellerde yapıldığı zaman.

  Güzelliğinize...

  Diğer Yeni Yazılar

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

  Konforlu bir uyku için yatak seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
  Çengelköy’de mahalle kültürünü yaşatan yepyeni bir proje
  Ve o an geldi! Dünyayı kasıp kavuran lezzet İstanbul’da!
  Kitaplığınız her an yanınızda: 4 adımda sesli kitap dünyasını keşfedin!
  Bebekleriyle keyifli zaman geçirmek isteyen babalar için oyun önerileri

  Yazarın Diğer Yazıları

  1. Andız pekmezi nedir? Andız pekmezinin faydaları nelerdir?
  2. Çiriş otunun faydaları nelerdir?
  3. Cildi gençleştiren 10 sihirli besin
  4. Buğday yağının faydaları nelerdir?
  5. Dikenli incirin (Hint İnciri) faydaları nelerdir?
  6. Vişne sapı yağları yakmaya yardımcı olur mu?
  7. C vitamini rehberi
  8. Ruşeym nedir, yararları nelerdir?
  9. Tavuk ve hindinin beyaz eti en yağsız et sınıfında yer alıyor
  10. Tam taneli tahıllar kilo kaybına yardımcı oluyor