Güneşin Kızları bugün ekranlarda

2dk okuma

Kanal D’nin ilgiyle izlenen “Güneşin Kızları” dizisinin günü değişti. Sevilen dizi, bugünden itibaren pazartesi akşamları saat 20.00’de ekrana gelecek. Dizinin yıldızları, bu değişiklikten memnun: “Güneşin Kızları, pazartesi sendromuna iyi gelecek!”

Haberin Devamı

Emre Kınay: Her yaş grubuna hitap ediyor

* “Güneşin Kızları” artık pazartesi akşamları ekrana gelecek. Yeni gününüzle ilgili neler söylemek istersiniz?
- Dizide hikâye giderek daha da ilginçleşecek, sırlar açığa çıkacak. Seyircinin dizimizi yeni gününde de büyük ilgiyle izleyeceğine inanıyorum.
* Diziniz, yayınlandığı ilk günden bu yana çok sevildi. Bu başarının sırrını neye bağlıyorsunuz?
- 9 yaşında seyircimiz de var, 90 yaşına seyircimiz de. Bunun sebebi de sanıyorum her yaş grubuna hitap eden bir iş yapıyor olmamız. Görsellik ve hikâyeyle de seyircinin ilgisini çektiğimizi düşünüyorum.


Burcu Özberk: Nazlı’yı üzmeyin

* Dizinizin yeni günüyle ilgili seyircinize mesajınız nedir?
- “Güneş’in Kızları”, keyifli bir hafta sonundan sonra gelen pazartesi sendromuna iyi gelecek!
* Siz, Nazlı karakterini canlandırıyorsunuz. Rolünüzle ilgili sokakta ne gibi tepkiler alıyorsunuz?
- Seyirci, bölümler ilerledikçe Nazlı’yla empati kurmaya başladı. En çok duyduğum cümle; “Ben de aynı Nazlı gibiyim” oluyor. Güçlü gözükmeye çalışsa da, duygusal bir kırılma yaşadığı için çok üzülüyor. Bu durumdan dolayı da; “Nazlı’yı üzmeyin yeter artık” diyorlar.Evrim Alasya: Kış sezonunda da şansımız yüksek

* Pazartesi, iddialı bir gün. Dizinin bu güne geçişi sizi tedirgin etti mi? Reyting korkunuz var mı?
- “Güneşin Kızları”, seyircinin sevdiği bir dizi oldu. Sürükleyici bir hikâyemiz, enerjisi tutmuş bir ekibimiz var. Ekran başına geçme alışkanlığının daha düşük olduğu yaz sezonunda bile seyirci diziyi ilgiyle takip etti, hikâyeyi de çok sevdi. Bu yüzden gün değişikliğinin bizi seyirci kaybına uğratacağını düşünmüyorum. Kış sezonunda da dizinin şansını yüksek görüyorum.
* Güneş, şimdiye kadar canlandırdığınız hiçbir karaktere benzemiyor. Alıştınız mı rolünüze?
- Güneş’i başından beri çok seviyorum, dolayısıyla alışmam hiç zor olmadı. Farklı olduğu doğru ama bu da zaten Güneş’i benim için çekici kılan bir unsurdu. Hikâye ilerledikçe Güneş’in de bilinmeyen tarafları ortaya çıkıyor, bu da benim için çok keyifli ve sürprizli bir durum. Güneş’in gizli hikâyesi, Haluk’un hikâyesiyle birlikte ilerledikçe seyirci için de benim için de heyecan verici hale geliyor. Hem Güneş’e hem de ekibe çok alıştım. Çok keyifle güzel bir iş yaptığımızı ve bundan sonra da böyle devam edeceğini düşünüyorum.

Haberin Devamı


Hande Erçel: Selin’le sıkı dostuz

Haberin Devamı

* “Güneşin Kızları”nın yeni günüyle ilgili seyircinize neler söylemek istiyorsunuz?
- Yayın günümüz değişti ama bizde hiçbir şey değişmedi, hâlâ aynı heyecanla dizimiz devam ediyor. Bu heyecana ortak olmaya devam etsinler, bizi izlesinler.
* Hande’nin Selin’le arası nasıl? Selin’in en çok hangi özelliği hoşunuza gidiyor?
- Biz bir bütünüz artık Selin’le. Çok sıkı dostuz diyebilirim. Onun en sevdiğim özelliği ise gözü kara oluşu. Cesareti beni de cesaretlendiriyor bazen.Berk Atan: Sürprizlere devam

Haberin Devamı

* “Güneşin Kızları”nın yeni günü için seyircilerinize neler söylemek istersiniz?
- Her bölümde sürprizlerimize ve izleyicilerimizi heyecanlandırmaya devam edeceğiz. Yeni yayın günümüzde bizleri kaçırmasınlar.
* Savaş biraz soğuk ve mesafeli bir karakter, siz normalde nasılsınız?
- Ben Savaş’ın tam tersi karakterde biriyim aslında.
* Size zıt bir karakteri oynamak zor olmuyor mu?
- Aksine, bu yüzden Savaş’ı oynamak çok daha eğlenceli geliyor. Olmadığınız birini canlandırmak ve oynamak kesinlikle kendinize yakın olan bir karakterden daha mutlu ediyor.Tolga Sarıtaş: Engeller çoğalırken aşkları alevleniyor

Haberin Devamı

* Sizin yeni gününüzle ilgili izleyicilere mesajınız nedir?
- Yenilik, heyecan ve hareket getirir. Bizim hikâyemiz de yeni ufuklara doğru açılıyor. Bizi sevenlere ve destekleyenlere selam ve sevgilerimle.
* Ali ve Selin arasında neler oluyor? Yeni bölümlerde izleyiciyi neler bekliyor?
- Ali ve Selin, birbirlerine daha da yaklaşırken bir o kadar da uzaklaşıyorlar. Aralarındaki engeller çoğalırken, aşkları gittikçe daha da alevleniyor.

Haberin Devamı

Haberle ilgili daha fazlası: