• GÜNDEM
 • DÜNYA
 • EKONOMİ
 • SPOR ARENA
 • VİDEO
 • SEYAHAT
 • KELEBEK
 • YAZARLAR
 • SON DAKİKA
 • MAGAZİN HABERLERİ

  Serdar Ortaç'ın kumar tutkusu ailemize çok zarar verdi

  Serdar Ortaç ile yollarını 2019 yılında ayıran İrlandalı model Chloe Loughnan, boşanmanın ardından ilk kez İstanbul’a geldi. Ünlü model “Çok kırıldım” dediği eski eşinin, kumar tutkusunun evliliklerine zarar verdiğini söyledi: “Konser için Kıbrıs’a gittiği zaman hemen eve dönmesini istiyordum. Kumar, evliliğimize ve ailesine çok zarar verdi.” Loughnan, merak edilenleri ilk kez Kelebek’e anlattı.

  Khloe Kardashian mercek altında: Fazlalıkları attı

  Ünlü olmak, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişi tarafından tanınmak ve belki de örnek alınmak güzel bir duygu olabilir. Ama bir de "madalyonun öteki yüzü" var. Eğer milyonlarca kişinin dikkatini çeken bir ünlüyseniz bu, beraberinde bir o kadar insanın fotoğraflarınızı, videolarınızı kısacası görüntünüzü inceleyeceği anlamına da geliyor. Bu yüzden geçirdiğiniz fiziksel değişimin gözden kaçması da mümkün değil.

  TELEVİZYON HABERLERİ

  Survivor 2022 yarışmacıları açıklandı mı, yeni sezon ne zaman başlayacak? Survivor All Star detayları merak konusu

  Survivor All Star detayları merak konusu olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı geçtiğimiz haftalarda Survivor 2022 sezonuyla ilgili soruları yanıtlamıştı. Yarışmacıları ve formatıyla dikkat çeken yarışma, geçtiğimiz yıl ünlüler-gönüllüler formatıyla ekrana gelmişti. Peki, Survivor 2022 yarışmacıları açıklandı mı, yeni sezon ne zaman başlayacak?

  HAYAT HABERLERİ

  “Konser ve tiyatro salonları gibi alanlar ‘sözde’ bize uygun"

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ydü. Bu özel günün amacı farkındalık yaratmak. Biz de engeli olan kişilerle konuştuk; nasıl sosyalleştiklerini ve bu alanda yaşadıkları zorlukları sorduk: Bazen bir tırabzan olmaması onları sosyal hayattan koparabiliyor, bazen de maskelerimiz yüzünden dudak okuyamıyorlar... Yüksel Gök’ün deyişiyle onların hayatını zorlaştırmak da kolaylaştırmak da toplumun elinde...

  Akın Akınözü: ‘Köklerime tutunabildim, savrulmadan yoluma devam ediyorum’

  Attığı her adım, paylaştığı her fotoğraf sosyal medyada gündem oluyor. Şöhreti ülke sınırlarını aştı; İspanya’da, Latin Amerika’da hayranları var… Akın Akınözü’yle buluştuk, Berkeley’deki matematik eğitiminden oyunculuğa uzanan serüvenini, aşkı ve hayatının bilinmeyenlerini konuştuk: “Övgü de yergi kadar tehlikelidir. Mesafeli duruşumun arkasında biraz da bu yatıyor olabilir. Kendimle ilgili hislerimi dışarıdan gelen yorumlara göre şekillendirmiyorum.”

  STİL HABERLERİ

  SAĞLIK HABERLERİ

  Panik atağa ne iyi gelir, neden olur? Panik atağa ne yapmak gerekir, nasıl geçer?

  Panik atak en sık yaşanan psikolojik sorunlardan bir tanesidir. Panik atağın neden kaynaklandığı ve panik atağa nelerin iyi geldiği merak edilmektedir. Panik atak ile ilgili günümüzde de halen daha araştırmalar devam etmektedir. Panik atak ile ilgili araştırmalar artmıştır. Son günlerde panik atak ile ilgili bilgi yoklaması yapılmaktadır. Peki, panik atağa ne iyi gelir? Panik atak neden olur? Panik atağa ne yapmak gerekir? Panik atak nasıl geçer tüm detayları ile derledik.

  GURME HABERLERİ

  ‘Türk mutfağı mükemmel ama biz, babasının mirasını savuran sorumsuz bir çocuk gibiyiz’

  Yemek eleştirmeni Vedat Milor, sekiz bölümlük yeni bir YouTube programına başladı. ‘Geleneksel mi Modern mi?’ adlı programda baklava, tarhana, kuru fasulye ve içliköfte dahil, Türk mutfağının çok sevilen sekiz ürününün hikâyesini, bu lezzetlerin hem geleneksel hem de modernleştirilmiş versiyonlarını görüyoruz. Milor “Ustalarımız değer görmeyince geleneksel yemeklerimiz kayboluyor. Geleneği yaşatmanın tek yolu, o yemekleri günümüze adapte etmek... Elbette özünden kaybetmeden… Bu konuya kafa yordum, kendimde bir misyon gördüm” diyor.

  SEYAHAT HABERLERİ