TWT coin nedir? Hangi borsalardan alınır? Trust Wallet Token ne zaman çıktı? Ne iş yapar?

2dk okuma

Dex yani merkeziyetsiz borsalar günümüzde oldukça önemli yere sahiptir. Web 3.0 kavramının hayatımıza getireceği bir yenilik olarak görülen dapp uygulamaları ise merkeziyetsiz borsaların temelini oluşturmaktadır. Cüzdan uygulamaları birçok işlemin yapıldığı platformlar olduğu için günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. İşte bunlardan birisi olan TWT coin nedir? Hangi borsalardan alınır ve ne işe yarar detayları ile derledik.

Haberin Devamı

TWT coin yani trust wallet coin merkeziyetsiz bir borsa coinidir. TWT cüzdan uygulamasının yerel para birimidir.

TWT Coin Nedir?

TWT coin, önemli bir dex dapp projesi olan trust wallet cüzdan uygulamasının yerel kripto para birimidir. TWT coin coin market verilerine göre birim başına anlık 9,31 TL den işlem görmektedir. Toplam arzı 1 milyar adettir ve dolaşımda olan miktarı ise 346 milyon 951 bin adettir. Coin market verilerine göre 3,231,984,894 TL piyasa değeri ile 276. sırada yer almaktadır.

Binance Smart Chain ağında bep - 20 token olarak işlem görmektedir. Merkziyetsiz önemli bir dex projesi olan TWT kullanıcılarına bir çok işlemi yapabilecekleri hepsi bir yerde cüzdan özelliği sunmaktadır. TWT uygulması ile kullanıcılar twt coini kullanarak istedikleri madeni para birimini kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde alabilmektedir.

Hangi Borsalardan Alınır?

Haberin Devamı

TWT coin kendi adı ile anılan özel bir cüzdan sistemi kullanmaktadır. Kullanıcılar bu uygulama ile diledikleri coini hızlı bir şekilde alabilmektedir. Kullanıcılar cüzdanlarına aktaracakları herhangi bir para birimini anında twt coine dönüştürebilmektedir. İsteyen yatırımcılar TWT coini listeli olduğu borsalar üzerinden de kolayca alabilmektedir. Ayrıca BEP - 20 destekleyen başka bir borsaya da düşük fee ücretleri ile twt coin gönderimi yapılabilmektedir.

TWT coin almak isteyen kullanıcılar aşağıda belirmiş olduğumuz kripto para işlem borsalarından diledikleri miktarda twt coin alabilmektedir. Ayrıca TWT uygulaması kullanan yatırımcılar burada yapacakları işlemler ile de TWT coin kazanabilmektedir.

TWT coin alım satış işlemi yapılabilen borsalar;

Binance

Pancakeswap

Kucoin

Gate.io

Binance TR

MEXC

Binance DEX

Tokocyrpto

Bitrue

Biswap

Ape Swap (BSC)

Bitbns

CoinDCX

Cex.io

Pionex

BKEX

Hotbit

Hoo

Cointiger

Thorchain

ZT

Localtrade

Trust Wallet Token Ne Zaman Çıktı?

Trust Wallet, 2017'de Viktor Radchenko tarafından hayata geçirilmiştir. Radchenko öncelikle etherıum ve erc - 20 ekosistemi için bir merkeziyetsiz platform ve cüzdan sistemi olmadığı için bu sistemi geliştirmiştir. Daha önceleri de Radchenko farklı bilişim sistemleri ve uygulamaları hayata geçirmiş başarılı bir yazılımcıdır.

2018 yılı temmuz ayında ise TWT coin ve TWT uygulaması değeri açıklanmayan bir tutar karşılığında Binance tarafından alınmıştır. Binance tarafından alındıktan sonra coinin toplam arzının %90 ı yakılarak toplam arzı 1 milyar adede düşürülmüştür. TWT coin kullanıcılara uygulamada yaptıkları işlemler sonucunda ödül olarak da verildiği için dolaşımda olan miktarı sürekli olarak değişmektedir.

Ne İşe Yarar?

Haberin Devamı

Trust wallet kullanıcılarına merkeziyetsiz bir kripto para alım satımı birimi oluşturmaktadır. Kullanıcılar Trust wallet dapp kısmını kullanarak istedikleri herhangi bir projeye rahatlıkla erişebilmekte ve proje ile cüzdan bağlantısını hemen gerçekleştirip diledikleri işlemleri yapmaktadır. Özel yazılımı sayesinde trust wallet dışarıdan yapılacak saldırılara karşı korunmaktadır.

Haberin Devamı

Kullanıcılar trust wallete herhangi bir kimlik bilgisi vermeden dilediği işlemi yapabilmektedir. Cüzdanın yerel kripto para birimi olan TWT coin uygulamanın ödüllendirme ve işlem ücretlerini karşıladığı bir kripto paradır. TWT kullanıcıları yaptıkları işlemlerden ve oylamalardan ya da bilgi yarışmalarından twt coin kazanabilmektedir. Yatırımcılar TWT coin stake ederek farklı tutarlarda kazanç elde edebilmektedir.

TWT coin bep-20 ağında yer alan önemli hedefleri olan özel bir coindir. Zamanla yaşanan sorunlarda çözüme kavuşturulacaktır.

Haberle ilgili daha fazlası: