GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Artık poliçe teklifleri ‘ŞipŞak’

Ray Sigorta, trafik ve kasko sigortalarında yeni bir uygulama başlatıyor. Kapsam ve kullanılan süreçler bakımından sektörde bir ilk olan yeni uygulama sayesinde Ray Sigorta acenteleri sadece ruhsat fotoğrafını e-posta üzerinden göndererek ‘şipşak’ fiyat teklifi alabiliyor.

Hürriyet Haber

Geliştirilen program sayesinde gönderilen ruhsat fotoğrafı dijital ortamda taranıyor ve poliçede yer alan bilgiler yakalanarak otomatik bir şekilde müşteriye yönelik en iyi kasko ya da trafik sigortası teklifi oluşturuluyor. E-posta ile gönderilen ruhsat fotoğrafına cevap yine e-posta üzerinden hızlı bir şekilde veriliyor. Buna ek olarak, sigorta yaptırmaya karar veren müşteriler, kredi kartı ile ödeme yapabilecekleri 3D güvenli ödeme platformuna yönlendiriliyor. Ray Sigorta’nın bu hizmeti SBM veya Ray Sigorta kaydı olan tüm yenilemeler ve geçerli ruhsatı olan ikinci el araçları kapsamına alıyor.

ALTYAPI ÇOK HIZLI

Ray Sigorta’nın kullandığı yeni teklif sistemi ŞipŞak, son derece gelişmiş ve hızlı bir altyapı kullanıyor. Acenteleri sistemde kayıtlı adresten tanıyan sistem tek bir e-postada birden fazla ruhsata teklif sunabiliyor. Ayrı ayrı çekilen ruhsat sayfaları veya ayrı gönderilen e-postalar ise sistem üzerinden otomatik olarak eşleştiriliyor. Kasko ve trafik sigortalarında SBM sorgusundan sonra kasko ürününe özel meslek indirimli fiyat bilgisi paylaşılıyor. Kaskoda geçerli bir teklif olması durumundaysa bu geçerli teklif tekrar sunuluyor. Acentelere gelen e-postadaki teklifler ise tek tıkla WhatsApp üzerinden kolayca müşterilere gönderilebiliyor. Açılan ekranda müşteri isterse kart bilgilerini girerek ve 3D güvenlikli sistem üzerinden teklifi onaylayarak poliçeyi satın alabiliyor.

HEM KOLAY HEM GÜVENLİ

Ray Sigorta olarak verdikleri hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına ve çağın gerekliliklerine paralel olarak sürekli gözden geçirdiklerini ifade eden ve yeni uygulamaları hakkında açıklamalarda bulunan Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan; “Tek fotoğrafla poliçe teklifi uygulaması ekip arkadaşlarımızın gayretli ve titiz bir çalışmasının ürünü. Adı gibi hızlı olan, böylelikle hem müşteri hem de acenteye vakit kazandıran ŞipŞak ile Ray Sigorta olarak 3 alanda fark yaratmayı hedefliyoruz. Bunlardan ilki kolaylık; artık acentelerimizin bizden teklif alması WhatsApp’tan gelen bir fotoğrafı yönlendirmek kadar kolay” dedi. İlandır...

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

FPK sistemiyle otomobil sahibi olmanın 4 avantajı!
3 gün boyunca müzik, teknoloji ve yaratıcılığa yolculuk... Sürprizlerle dolu Sonar İstanbul’u keşfedin!
Sevgililer Günü önerisi: Bu hediyeyle sevgilinizi kendinize tekrar aşık edin
Omega-3’ün faydaları nelerdir? Alırken nelere dikkat etmeli?
Sevgi ve huzur dolu bir ev için dekorasyonu nasıl yapmalısınız?

SON DAKİKA HABERLER

  1. Bakan Pakdemirli'de deprem açıklaması
  2. Narenciye çetesi
  3. Faizler indi, BES’in getirisi arttı
  4. Ekonomiye 1 milyar TL tasarruf
  5. Herkes şapkasını önüne alıp yatırım planı yapmalı
  6. İngiltere'nin kapısını dünya kupası açacak
  7. Yılda 500 milyar lirayı israf ediyoruz
  8. Yüzde 19 büyümeyle 4.1 milyar ciroya ulaştı
  9. IMF'den koronavirüs çağrısı
  10. Bakan Turhan: 1915 Çanakkale Köprüsü kuleleri haziranda tamamlanacak