Niobe Aslı Temel Yazarın Tüm Yazıları

Yeni Ay en çok hangi burçları etkileyecek?

1dk okuma

Akrep burcunda Merkür, Neptün ve Pluton'la uyumlu görünümlerde meydana gelen iki hafta boyunca etkili olacak olan Yeni Ay, uzun bir aradan sonra bize huzur veriyor.

Haberin Devamı

Beklentiler ve istekler gerçekleşebilir

Akrep burcunda Merkür, Neptün ve Pluton'la uyumlu görünümlerde meydana gelen iki hafta boyunca etkili olacak olan Yeni Ay, uzun bir aradan sonra bize huzur veriyor. Manevi yönden kendimizi son derece rahatlamış ve nefes almış hissediyoruz. 

Özellikle bugünlerde; aklımız zehir gibi. Dolayısıyla belli projeleri hayata geçirebilir, planları uygulamaya koyabiliriz. Fikirlerimizle farklılaşabiliriz. Alım satım işleri, pazarlıklar, anlaşmalar, planlar, iş görüşmeleri ve her türlü yazılı-sözlü iletişimde yoğun ama güzel bir trafiğimiz olacak. Finansal konularda da avantajlı taraf biziz.

ARADIĞIMIZ ADAMI YA DA KADINI BULMAMIZ AN MESELESİ

İç sesimiz bize bir şeyler söylüyor. Sosyal ilişkilerimizi doğru yönetmeye başlıyoruz. Gerek aile ilişkilerinde gerekse arkadaşlık ilişkilerinde sağlıklı diyaloglar içerisinde olacağız. Üstelik bu iletişim öyle kuvvetli bir hal alıyor ki; bazen hiç konuşmadan karşımızdakini kolayca anlayabiliyoruz. Bu süre zarfında aradığımız adamı ya da kadını bulmamız an meselesi. Sürpriz aşklar, flörtler bizi bekliyor…

Haberin Devamı

Yeni Ay'ın Merkür ve Neptün'le görünümü altıncı hissimizin ne kadar güçlü olduğunu bize gösterebilir. Pek çok şeyi önceden görebilir, hesaplayabilir ve kendimizi her şeye hazır hale getirebiliriz.

Dış dünyaya daha duyarlı ve açığız. Hayallerimizi ya da planlarımızı gerçekleştirme fırsatı bulabileceğimiz günlerdeyiz.

YARATICI ZEKÂMIZ HAREKETE GEÇİYOR

Özellikle sanatta ya da entelektüel işlerde oldukça estetik ve üretkeniz.

Kasım ayına umutla bakmamızı sağlayacak bu Yeni Ay; özellikle uluslararası platformda bizi daha duyarlı, girişken ve sosyal sorumlu bir insan yapabilir. Zor durumda olan ülkelere, bölgelere ya da kişilere yardımda bulunabiliriz.

İSTEKLER VE PLANLAR GERÇEKLEŞİYOR

Tek pürüz, geçen hafta pazartesi ve cumartesi yazdığımız bazı olumsuz ve beklenmedik etkilerin bu hafta Mars ve Ay tarafından tetiklenmesi olabilir. Fakat bu güzel akışı bozmamak en iyi olacaktır. Olumsuz gelişmeler olursa geçen haftaki yazımı gazetemizin internet sayfalarından bulabilirsiniz 

EN ÇOK KİMLER ETKİLENİYOR?

Haberin Devamı

 

Ülkemiz de kuruluş tarihi itibariyle pozitif bir etkiler altında olacak. Ülkemiz ve milletimiz için en hayırlısı ne ise onu dileyelim, bol bol dua edelim.

En çok etkilenecek burçlar ise; Ekim doğumlu Akrepler, Şubat doğumlu Balıklar, Haziran doğumlu Yengeçler, yükselen veya Ay burcu bu burçlarda olanlar ile Ağustos doğumlu Başaklar, Aralık doğumlu Oğlaklar ve Nisan doğumlu Boğalar olacak.