İZMİR HABERLERİ

Ali Tezel Her Yönüyle SGK’yı Anlatacak

IHA
22.02.2016 - 12:35 |Son Güncelleme :

İZASAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI RAHMİ KESKİNOĞLU, “ALİAĞALILARA OLDUKÇA FAYDA SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BİR KONUYU İZASAD OLARAK GÜNDEME TAŞIYACAĞIZ.

IHA

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, İzmir’in Aliağa ilçesinde düzenlenecek ‘Her Yönüyle SGK’ isimli konferansında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile ilgili bazı bilgiler aktaracak.
İzmir Aliağa Stratejik Araştırmalar Derneği (İZASAD), Aliağa ilçesinde, ‘Her Yönüyle SGK’ isimli bir konferans düzenledi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel’in konuşmacı olarak katılacağı konferansta, katılımcılara Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile ilgili bazı bilgiler aktarılacağı dile getirildi. 26 Şubat Cuma günü saat 19:00’da Aliağa Belediyesi Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan konferans hakkında bilgi veren İZASAD Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Keskinoğlu, “Aliağalılara oldukça fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir konuyu İZASAD olarak gündeme taşıyacağız. SGK konusundaki bilinmeyenleri, soru işaretlerini tüm yönleriyle ele alacağız. Bu konuda gerçekleştireceğimiz konferansımıza, Türkiye’de sosyal güvenlik konusunda önemli bilgilere sahip olan sosyal güvenlik müşaviri Ali Tezel konuk olacak. Vatandaşlarımızın ücretsiz olarak katılabileceği konferansımıza tüm Aliağalıları davet ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Ali Tezel Her Yönüyle SGK’yı Anlatacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Şubat 2016 tarihinde saat 12 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ali Tezel Her Yönüyle SGK’yı Anlatacak haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

05 Nisan 2020, Pazar
 • İmsak
  05:21
 • Güneş
  06:45
 • Öğle
  13:19
 • İkindi
  16:55
 • Akşam
  19:44
 • Yatsı
  21:03
Sayfa Başı