AYDIN HABERLERİ

Ali Tezel Aydın’da Açılış Yapıp Vatandaşın Sorularını Cevaplayacak

IHA
17.03.2015 - 11:14 |Son Güncelleme :

ALİ TEZEL AYDIN'DA DANIŞMANLIK ŞUBESİNİN AÇILIŞINI YAPACAK

IHA

Türkiye’de sosyal güvenlikle ilgili konularda en net ve pratik bilgisi ile tanınan Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel Aydın’a Sosyal Güvenlik Müşavirliği Şubesi açtı. Yarın saat 10:00’da törenle şubenin açılışını yapacak olan Ali Tezel, hem iş yerinin açılışını yapacak hem de vatandaşların sorularını cevaplayacak.
Ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da vatandaşların en büyük sıkıntısının sosyal güvenlikle ilgili konularda ehil olmayan kişilerden aldıkları bilgilerle zaman ve para kaybına uğraması olduğunu belirten Sosyal Güvenlik Uzmanı Hatice Gülşad Demirbilek, 18 Mart Çarşamba günü saat 10:30 gerçekleştirilecek açılışın ardından vatandaşların sosyal güvenlikle ilgili sorularının bizzat Ali Tezel tarafından cevaplanacağını söyledi.
Ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da sosyal güvenlikle ilgili en büyük sorunların başında bilgi kirliliği olduğunu belirten Hatice Gülşad Demirbilek, “Gerek yurt içi gerekse yurt dışı emeklilik işlemlerinden, Torba Yasa’nın getirdiği yeniliklere, ölüm aylığından doğum borçlanmasına kadar merak edilen her konuda vatandaşımıza net cevaplar verilecek. Bunun yanında emeklilik işlemleri, hizmet birleştirmesi askerlik borçlanması ve emeklilik planlaması gibi konularda vatandaşımızı aydınlatacağız. İnsan yaşamının en önemli konularından biri olan sosyal güvenlik ile ilgili konularda merak edilen her şeyi Ali Tezel Sosyal Güvenlik Müşavirliği Şubesi’nde cevaplayacağız” diyerek 18 mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek açılışa tüm Aydınlılara davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Ali Tezel Aydın’da Açılış Yapıp Vatandaşın Sorularını Cevaplayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Mart 2015 tarihinde saat 11 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ali Tezel Aydın’da Açılış Yapıp Vatandaşın Sorularını Cevaplayacak haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

14 Mart 2020, Cumartesi
 • İmsak
  05:54
 • Güneş
  07:14
 • Öğle
  13:23
 • İkindi
  16:44
 • Akşam
  19:22
 • Yatsı
  20:37
Sayfa Başı